کد خبر: 1729170/43

زمان: 12:48  
1399/10/14

بازدید: 46,903

سه بازی کلیدی ایرانی ها در هفته یازدهم لیگ ستارگان

رقابت های لیگ ستارگان قطر امروز در حالی با انجام چند بازی پیگیری می شود که برای ستاره های ایرانی حاضر در این رقابت ها نیز حائز اهمیت است.

به گزارش”ورزش سه” امروز و از سری رقابت های لیگ فوتبال باشگاهی در قطر ، سه بازی باقیمانده از رقابت های هفته دوازدهم برگزار می شود و این در حالی است که این بازی های برای ایرانی های حاضر در این مسابقات بازی های مهمی هستند.

آخرین بازی ترابی؟

بازی تیم های العربی و الخور ممکن است آخرین بازی مهدی ترابی برای این تیم قطری باشد. اما شاید عملکرد درخشان او برابر الخور بتواند شرایط را دستکم برای یک نیم فصل دیگر تغییر بدهد. ترابی که به امید درخشش به لیگ ستارگان رفته بود تقریبا یک نیم فصل را به خاطر مصدومیت از ناحیه همسترینگ از دست داد و این باعث شد تا خبرهایی در ارتباط با بازگشت او به پرسپولیس شنیده شود. خبری که باعث امیدواری هواداران این تیم برای بازگشت ستاره فصل گذشته تیمشان شده بود. با این وجود به نظر می رسد بازی با الخور یک بازی کلیدی برای ترابی باشد و عملکرد او احتمالا روی آینده اش در العربی تاثیر خواهد داشت.

مهرداد محمدی دیگر ایرانی حاضر در این مسابقه است. او در این فصل در 9 مسابقه 5 گل برای العربی به ثمر رسانده است. العربی تا پیش از بازی امروز در رده نهم و الخور در رده یازدهم قرار دارد. 

 

بشار و کریمی

بازی تیم های القطر و الغرافه نیز علاوه بر حضور علی کریمی از نظر حضور بشار رسن هم یک بازی قابل توجه است. درمورد علی کریمی نیز یک خبر خیلی جدی در روزهای گذشته در رسانه های قطری شنیده شده که او ممکن است به الدحیل برود. 

 

الدحیل با جدایی رامین رضاییان و پیوستن قرضی اش به السیلیه ، قصد دارد سهمیه باز شده اش را با یک ایرانی دیگر که علی کریمی است پر کند. بشار رسن که در یک انتقال جنجالی از پرسپولیس به القطر پیوست شاید امروز اولین بازی اش را در لیگ ستارگان در ترکیب تیمش انجام بدهد. القطر در رده پنجم و الغرافه در رده دوم لیگ ستارگان قرار دارند. 
در دیگر بازی امروز ام صلال که روزبه چشمی را در اختیار دارد باید به مصاف الدحیل برود که چند روز قبل رامین رضاییان مدافع راست ایرانی اش را به السیلیه داد. الدحیل تا پیش از بازی امروز در رده چهارم و ام صلال و چشمی در رده دهم جدول لیگ ستارگان هستند.