کد خبر: 1728412/50

زمان: 10:55  
1399/10/10

بازدید: 27,119

چهره ناراحت مسی و سر تکان دادن او بعد از تساوی بارسلونا مقابل آیبار نشان داد او هم مثل هواداران از شرایط تیمش راضی نیست.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا دیشب در نوکمپ در حالی به مصاف آیبار رفت که لیونل مسی ستاره بزرگ این تیم بازی را از روی سکوهای ورزشگاه تماشا می کرد چرا که رونالد کومان سرمربی بارسا به او در این بازی استراحت داده بود.

 

 

ولی بارسلونا در غیاب ستاره بزرگش در این بازی نمایش خوبی نداشت و در نهایت در مقابل حریف با نتیجه 1-1 متوقف شد. تصاویری که از چهره ناراحت مسی و سر تکان دادن او در پایان بازی روی صندلی های ورزشگاه نوکمپ منتشر شد نشان داد که مسی هم مثل هواداران بارسا از این نتیجه و از شرایط تیمش راضی نیست.

 

مسی ایستاده و دست در جیب منتظر سوت پایان بازی

 

مسی لحظات پایانی را روی سکوها به صورت ایستاده دنبال می کرد و درحالیکه دستهایش را در جیب کرده بود منتظر بود تا سوت پایان به صدا در بیاید. وقتی صدای سوت پایان در نوکمپ پیچید مسی با حالت تاسف سر تکان داده و شروع به ترک استادیوم کرد. مسی در حالی که سرش را پایین انداخته بود به سمت رختکن بارسا حرکت کرد.

 

مسی بعد از سر تکان دادن به علامت تاسف در حال حرکت به سمت رختکن بارسا

 

بارسلونا در زمین بی برنامه و نامنظم نشان می داد و بدون شک به بارسایی که مسی بارها با پیراهن آن فاتح جامهای مختلف شده بود شباهتی نداشت.

 

بارسلونا می داند که آینده مسی در این باشگاه به مویی بند است و ابرستاره آرژانتینی این روزها نسبت به موفقیت آتی پروژه بلوگرانا مطمئن نیست. مسی در جدیدترین مصاحبه خود اذعان کرد که باشگاه در جبهه های مختلف با وضعیت بغرنجی مواجه شده است و آینده او در پایان فصل جاری مشخص خواهد شد. بازی بد و تساوی دیشب بدون شک نمی تواند به راضی شدن مسی برای ماندگاری در نوکمپ کمک کند.