کد خبر: 1729031/34

زمان: 16:47  
1399/10/13

بازدید: 6,095

بحرانی در نساجی نمی بینم

سعید بیگی، مدافع راست تیم نساجی در بازی با فولاد در قلب خط دفاعی این تیم به میدان آمد؛ در کنار مجتبی بیژن و با وجود شکست نساجی نمایش خوبی در این پست داشت.

به گزارش “ورزش سه”، او در خصوص شکست نساجی در این دیدار می گوید: ما در زمین فولاد بازی خوب و محکمی به نمایش گذاشتیم؛ گلی که در بازی با فولاد خوردیم به ندرت رخ می دهد و البته این تیم یک بار روی کار ترکیبی توپ را به تیر دروازه ما زد اما نساجی هم در چند صحنه به موقعیت خطرناک نزدیک شد و حتی یک بار صاحب موقعیت تک به تک شد. محسن فروزان روز خوبی در برابر ما داشت و با احترام به باشگاه فولاد که جز باشگاه های خوب فوتبال کشورمان بشمار می رود و حتی می تواند مدعی قهرمانی باشد یک امتیاز از این دیدار کمترین حقمان بود.

 

مدافع فصل گذشته سایپا در خصوص برخورد با قاسمی نژاد که با ادعای این بازیکن می توانست برای فولاد پنالتی بهمراه داشته باشد؛ گفت: این نظر بازیکن حریف است که برای من قابل احترام است. من با بازیکن دیگری از فولاد بر سر تصاحب توپ در مسیر حرکت بودیم که قاسمی نژاد وارد فضای من شد و به من برخورد کرد و داور به همین دلیل خطای او را گرفت. به نظر من اگر داور تصمیم دیگری در این صحنه می گرفت جای تعجب داشت. در یک صحنه هم بازیکن ما در محوطه جریمه حریف متوقف شد که به زعم خیلی ها پنالتی بود. در این باره باید کارشناسان داوری نظر بدهند. ضمن اینکه بعد از تماشای فیلم بازی متوجه شدیم خطایی که منجر به ضربه پاتوسی شد اصلا خطا نبود که در این باره کارشناسان داوری در برنامه فوتبال برتر نظر خواهند داد.

 

سعید بیگی در خصوص بازی اش در قلب خط دفاعی نساجی گفت: من پیش از این برای نساجی هم در دفاع راست بازی کردم و هم در دفاع چپ. قبلا در پست مدافع میانی هم بازی کرده بودم. این بار سرمربی تصمیم گرفت در غیاب حامد شیری در قلب خط دفاعی بازی کنم.

بازیکن نساجی در پایان در خصوص اینکه آیا تیم وارد بحران شده است؛ گفت: من بحرانی در نساجی نمی بینم. ما فقط در بازی با سپاهان خوب بازی نکردیم. در سه بازی دیگر که باختیم دست کم باید به نتیجه مساوی دست پیدا می کردیم. اینطور نیست که در همه بازی ها شرایط علیه ما باشد. من شک ندارم در بازی های آتی با کسب پیروزی در برابر حریفان شرایط خوبی در جدول رده بندی پیدا خواهیم کرد. اما در این مقطع که برخی امتیازات را از دست دادیم حمایت کردن از تیم مهم است. زمانی که تیم نتیجه می گیرد حمایت طبیعی است. همه تلاش خود را بکار می گیریم که در بازی های آتی تماشاگران خوب نساجی را خوشحال کنیم.