کد خبر: 1728994/50

زمان: 13:57  
1399/10/13

بازدید: 19,159

بازیکنان منچستریونایتد در پایان بازی دیشب مقابل استون ویلا همگی به سراغ اریک بیلی رفتند که در آخرین لحظات مانع باز شدن دروازه تیم شان شده بود.

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد دیشب در دیدار مقابل استون ویلا با نتیجه 2-1 پیروز شد تا به امتیاز برابر با لیورپول صدرنشین برسد هر چند یونایتدی ها به دلیل تفاضل گل کمتر همچنان در رتبه دوم جدول ایستاده اند.

 

 

اما زمانی که سوت پایان بازی به صدا درآمد بازیکنان یونایتد همگی به سمت اریک بیلی بازیکن این تیم رفته و او را در آغوش گرفتند چرا که بیلی در ثانیه های پایانی با یک حرکت قهرمانانه مانع باز شدن دروازه تیمش شد و یونایتد سه امتیازش را مدیون بیلی بود.

 

درحالیکه یونایتد با گلهای آنتونی مارسیال در دقیقه 40 و برونو فرناندس از روی نقطه پنالتی در دقیقه 61 و تک گل برتراند ترائوره برای ویلا با نتیجه 2-1 می رفت که بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد در واپسین لحظات بازی ویلا یک فرصت ایده آل پیدا کرد تا کار را به تساوی بکشاند.

 

 

کینان دیویس توپ را به سمت دروازه یونایتد شلیک کرد اما اریک بیلی که سه امتیاز یونایتد را در معرض از دست رفتن می دید خودش را پرتاب کرده و بدنش را در مقابل توپ قرار داد تا مانع از باز شدن دروازه شود.

 

 

وقتی سوت پایان بازی به ثمر رسید همه بازیکنان یونایتد به سمت این ستاره ساحل عاجی رفته و او را در آغوش کشیده و با او خوش و بش کردند تا نشان دهند از حرکت قهرمانانه او که پیروزی را نصیب یونایتد کرد چقدر خوشحال هستند.