این مقاله مربوط به دوره های آموزش Ui است. ما بهترین دوره ها را برای یادگیری HTML ، CSS و فتوشاپ معرفی کرده ایم.
این دوره ها توسط طراحان و توسعه دهندگان مجرب وب ایجاد شده است و هزاران برنامه نویس و توسعه دهنده برای آموزش طراحی وب پاسخگو به این دوره اعتماد کرده اند. همچنین می توانید با آنها همراه شوید تا مهارت های لازم را از خانه یاد بگیرید.
طراحی وب پاسخگو یکی از مهارت های اساسی برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب محلی ، طراح وب و حتی یک برنامه نویس کامل است.

در دو سال گذشته ، تلفن های هوشمند به بخشی مهم از زندگی ما تبدیل شده اند. همه ما هر روز از آن استفاده می کنیم. اخیراً ، همه صفحات وب در حال توسعه صفحات پاسخگو مناسب برای هر نوع صفحه نمایش هستند.

اکنون وب سایت ها باید دارای صفحات وب پاسخگو باشند زیرا تعداد بیشتری از افراد در اندازه های مختلف صفحه از طریق تلفن خود به وب سایت ها دسترسی پیدا می کنند. با توجه به دوره آموزشی ui ux ، اگر سایت خوب به نظر نرسد ، به معنای از دست دادن فروش و درآمد است. آنها خیلی سریع می روند.

داشتن یک وب سایت پاسخگو مستقیماً به معنای تجربه کاربری بهتر و فروش بیشتر برای هر تجارت الکترونیکی است.

طراحی وب ریسپانسیو روشی برای ایجاد صفحات وب جهت سازگاری خودکار با انواع مختلف دستگاه ها است ، ضمن تغییر صفحه و تغییر رابط کاربری برای تجربه بهتر کاربر.
ابزارهای زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد این نوع صفحه را ایجاد کنید ، و ما در مورد دوره های مختلفی که به شما یاد می دهند خود را ایجاد کنید به شما می گوییم.
8 بهترین دوره در برنامه ریزی پاسخگو برای مبتدیان در سال 2021
در اینجا لیستی از بهترین آموزشهای ui ux برای مطالعه طراحی وب پاسخگو وجود دارد. این دوره ها توسط متخصصان ایجاد شده و مورد اعتماد هزاران نفر از توسعه دهندگان وب و جهان است. آنها همچنین بسیار سودآور هستند ، به خصوص دوره های Udemy که می توانید در یک معامله گاه به گاه Udemy فقط 10 دلار بخرید.
1. اصول طراحی وب پاسخگو: HTML5 CSS3 بوت استرپ
این بهترین دوره در مورد Udemy برای یادگیری طراحی وب پاسخگو با استفاده از HTML 5 و CSS 3 است. این دوره به طور خاص برای مبتدیان طراحی شده است تا با ایجاد 5 پروژه اصول HTML و CSS را از ابتدا به آنها بیاموزد.
این دوره که توسط Daniel Walter Scott ، یکی از پرفروش ترین مربیان Odimy ایجاد شده است ، به شما نحوه کار با تصاویر و آیکون های پاسخگو ، ایجاد فرم ها و انتخاب فونت های عالی را برای شما آموزش می دهد.

شما همچنین می دانید که چگونه یک نام دامنه میزبان تنظیم کنید تا سایت شما برای دیدن دیگران در وب زنده باشد. این یک ترکیب ترکیبی Bootstrap است که به راحتی چرخ فلک های پیچیده ، کارت ها و منوها را اضافه می کند.

این برای مبتدیانی است که در دوره آموزش ui ux هیچ دانش طراحی صفحه وب ندارند. شامل 16 ساعت و نیم آموزش و 134 منبع قابل بارگیری. با تشکر فراوان از Daniel Walter Scott برای ایجاد این دوره شگفت آور.
این پیوند پیوستن به این دوره است – اصول طراحی وب پاسخگو – HTML5 CSS3 بوت استرپ

2. HTML5 + CSS3 + Bootstrap: دوره طراحی وب برای مبتدیان
این یکی دیگر از دوره های سطح بالا برای یادگیری HTML 5 ، CSS و طراحی وب از Net است. این دوره دارای همان محتوای دوره قبلی است. این برنامه همچنین بر روی ترکیب HTML ، CSS و Bootstrap برای ایجاد صفحات وب سفارشی پاسخگو تمرکز دارد.