کد خبر: 1729034/29

زمان: 17:10  
1399/10/13

بازدید: 22,090

دتمار هامان:

هافبک آلمانی سابق بایرن و لیورپول معتقد است باید منتظر جدایی محمد صلاح از لیورپول باشیم.

به گزارش “ورزش سه”، ستاره 28 ساله مصری باشگاه لیورپول که در انتهای فصل قدم در 29 سالگی خواهد گذاشت، از زمان حضورش در این تیم عملکرد درخشانی داشته است و تا سال 2023 با قرمزها قرارداد دارد.

 

 

 

 

او سالانه 12 میلیون یورو دستمزد می گیرد و از این حیث شماره یک لیورپول است با این حال رقم دستمزد او نسبت به بازیکنانی چون داوید دخیا(23 میلیون یورو)، کوین دی بروینه(19 میلیون یورو)، رحیم استرلینگ(18 میلیون یورو) و پل پوگبا(17 میلیون یورو) بسیار کمتر است و در واقع با ستاره های بزرگ تیم های دیگر لیگ برتر فاصله ای زیاد دارد. مساله ای که شاید باعث تحریک او برای جدایی شود.

او در مصاحبه اخیرش با نشریه آاس حاضر نشد در مورد آینده اش تضمین بدهد و گفت که همه چیز به باشگاه بستگی دارد. برخی منابع از رد پیشنهاد مالی خوب لیورپول توسط صلاح خبر داده اند. محمد ابوتریکه ملی پوش سابق مصری نیز دو هفته پیش ادعا کرد صلاح در لیورپول خوشحال نیست.

 

 

 

 

دتمار هامان ستاره آلمانی سابق لیورپول در مورد جدایی احتمالی محمد صلاح گفت:« اگر صلاح از لیورپول برود که از نظر من بسیار هم محتمل است، شاهد تاثیرات جانبی اش در دنیای فوتبال خواهیم بود. این جدایی می تواند منجر به تغییرات در تیم های دیگری بشود.

برای من بهترین جانشین صلاح در لیورپول می تواند کینگزلی کومان باشد. درست است که کومان در بایرن چند مصدومیت بد را تجربه کرده ولی مدت هاست روی فرم است و توانست در فینال لیگ قهرمانان گل قهرمانی بایرن را هم بزند. او با هر دو پا بازی می کند و بسیار باهوش است. کومان در مواقع حساس بهترین تصمیمات را می گیرد و معتقدم او همان کسی است که لیورپول پس از رفتن صلاح باید به خدمت بگیرد.»