کد خبر: 1728711/13

زمان: 16:32  
1399/10/11

بازدید: 26,060

پیام خداحافظی هافبک عراقی از پرسپولیسی‌ها؛

هافبک عراقی سابق پرسپولیس با انتشار پیامی از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بشار رسن پس از پیوستن به تیم قطر. اس. سی پیام خداحافظی برای پرسپولیسی‌ها منتشر کرد که متن آن را در زیر می‌خوانید:

 

«سه سال و‌نیم با شما هواداران پرسپولیس خندیدم و گریه کردم؛ با هم قهرمان شدیم و‌ شکست خوردیم و با شما بشار رسن شدم، جدایی از شما برای من خیلی سخته ولی شرایط زندگی شخصی و فوتبالی و آینده من اینطور هست که باید روزی می‌رفتم، از همه شما و‌مردم ایران تشکر می‌کنم بابت همه چیز.

 

از همه مربیان آقای برانکو، کالدرون و مخصوصا آقا یحیی تشکر می‌کنم از آقا کریم و آقا افشین خیلی ممنونم که همیشه راهنما و پشتیبان من بودن، من هیچوقت در پرسپولیس احساس غریبی نکردم چون همه بازیکنان مخصوصا کاپیتان و بزرگترهای تیم همیشه به من کمک می‌کردن و من مدیون آنها هستم.

 

همه در تیم پرسپولیس از ماه‌ها قبل میدونستن که من نیم فصل جدا خواهم شد ولی من اول فصل جدا نشدم چون پرسپولیس چند تا بازیکن برای فینال نداشت و همه (کل باشگاه) می‌گفتن تا فینال باش و خودم هم خیلی دوست داشتم که فینال کمک کنم، ولی از هیأت مدیره و مسؤولین باشگاه تشکر می‌کنم که به من اجازه دادن چند هفته زودتر جدا بشم و البته جدا شدن من نفع مالی هم به باشگاه رسید.

 

من همیشه طرفدار پرسپولیس و‌عاشق شما خواهم بود و‌ به امید دیدار دوباره.

دوستتان دارم.»