کد خبر: 1728459/4

زمان: 13:49  
1399/10/10

بازدید: 29,237

با اعلام حمید مطهری:

مربی پرسپولیس در حاشیه نشست خبری این تیم درباره شایعات مربوط به بازگشت رامین رضاییان و علی علیپور به این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش سه”، طی روزهای اخیر شایعات زیادی درباره آینده رامین رضاییان و البته علی علیپور شکل گرفته است. با شایعاتی که درباره آینده رامین رضاییان در تیم الدحیل شکل گرفته، گفته می‌شود این بازیکن در مسیر بازگشت به لیگ برتر ایران و احتمالا پرسپولیس قرار دارد. از سوی دیگر علی علیپور نیز که فرصت چندانی در تیم ماریتیمو پرتغال در اولین فصل حضورش در لیگ این کشور به دست نیاورده، دیگر بازیکنی است که شایعه بازگشت وی به این تیم حول نامش می‌چرخد.

 

حمید مطهری، مربی پرسپولیس با حضور در نشست خبری پیش از جدال با ذوب آهن، در واکنش به سوالی در این خصوص و احتمال جذب رامین رضاییان و علیپور از سوی پرسپولیس گفت: الان هفته ششم ماست و اینکه از الان تا نیم فصل ما بخواهیم لیستی بدهیم؟ بضاعت ما همین است و از بازیکنان جوان تا باانگیزه همه در خدمت تیم هستند. هنوز صحبتی نشده.

وی با اشاره به تلاش بازیکنان کنونی برای موفقیت این تیم گفت: ما یک تیم منسجم هستیم و روحیه جنگندگی در این تیم فوران می کند. در بازی نساجی این بازیکنان در یک بازی سخت آن آمار را به جا گذاشتند. ما به این تیم و بازیکنان افتخار می کنیم و به بازیکن متکی نیستیم و کارمان را جلو می بریم.

 

با این شرایط باید گفت که پرونده حضور رامین رضاییان و علی علیپور و البته دیگر بازیکنانی که به این باشگاه لینک شده‌اند تا نیم فصل بسته شده و باید دید در ادامه چه شرایطی شکل خواهد گرفت و آیا این دو بازیکن تصمیمی برای بازگشت خواهند داشت و از همه مهمتر اینکه پرسپولیس نیازی به جذب آنها دارد و این پیشنهاد را ارائه خواهد داد یا خیر.