کد خبر: 1728926/2

زمان: 00:21  
1399/10/13

بازدید: 44,787

توقیف ساختمان باشگاه پرسپولیس؛

با اعلام عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، ساختمان باشگاه پرسپولیس هم در کنار ساختمان فدراسیون فوتبال در پرونده شستا توقیف شده است.

به گزارش “ورزش سه” طی هفته‌های اخیر موضوع اقدام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به دنبال عدم تسویه حساب استقراض دو میلیون یورویی فدراسیون فوتبال بابت پرداخت حقوق مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی و سابق تیم ملی فوتبال ایران و صدور حکم مصادره سند ساختمان فدراسیون فوتبال سوژه رسانه‌ها شده است؛ اما با صحبت‌های امشب عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی مشخص شد که این پرونده ابعاد گسترده‌تری نیز دارد.

 

احسان قاضی‌زاده هاشمی که امشب میهمان برنامه شب‌های فوتبالی بود، در پاسخ به سوالی درباره موضوع بدهی فدراسیون فوتبال به شستا تایید کرد که در پرونده شستا بابت طلب 2 میلیون یورویی، ساختمان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس توقیف شده است.

 

البته وزیر کار هفته گذشته اعلام کرد که به فدراسیون فوتبال بابت پرداخت این بدهی مهلت داده شده و باید دید در این پرونده جنجالی، موضوع با پرداخت بدهی حل و فصل خواهد شد یا ساختمان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس نیز در ازای بدهی فدراسیون فوتبال، مصادره خواهند شد.

 

گویا با توجه به آنکه مقدار ریالی طلب شستا به اندازه ساختمان باشگاه پرسپولیس و فدراسیون بوده است،با وجود در دست داشتن حکم مصادره باشگاه استقلال دیگر نیازی به مصادره ساختمان آن باشگاه نبوده است.