کد خبر: 1729588/52

زمان: 10:19  
1399/10/16

بازدید: 3,242

باشگاه بارسلونا تأیید کردند دو نفر از اعضای کادرفنی رونالد کومان به کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا فردا شب بازی به تعویق افتاده خود در چهارچوب هفته دوم لالیگا را برگزار خواهد کرد و به مصاف اتلتیکو بیلبائو می‌رود. بارسا با پیروزی خفیف ابتدای هفته مقابل هوئسکا تا حدودی اوضاع خود در جدول را بهبود بخشید و حالا امیدوار است که با پیروزی مقابل بیلبائو شرایط بهتری پیدا کند.

 

با این حال باشگاه بارسلونا در آستانه دیدار حساس فردا شب مقابل اتلتیکو بیلبائو در بیانیه ای اعلام کرد که دو نفر از اعضای کادرفنی رونالد کومان به کرونا مبتلا شده اند و به خاطر اقدامات احتیاطی، کنفرانس مطبوعاتی سرمربی هلندی نیز پیش از این مسابقه لغو شده است. همچنین این موضوع باعث شد که جلسه تمرینی روز گذشته بارسلونا نیز برگزار نشود.

 

 

 

 

در بیانیه باشگاه بارسلونا در این بار آمده است: “پس از انجام آزمایشات PCR که روز دوشنبه انجام شد، متوجه شدیم که دو نفر از اعضای تیم اول به کرونا مبتلا شده اند. این باشگاه مقامات مربوطه در زمینه بهداشت و ورزش را مورد اطلاع قرار داده و علاوه بر این کل تیم بر اساس دستورالعمل مربوطه روز سه شنبه تست PCR انجام می دهند. از طرفی جلسه تمرینی روز سه‌شنبه که پیش از این برنامه ریزی شده بود نیز لغو شد. زمان جدید تمرین و کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با بیلبائو اطلاع رسانی خواهد شد.”