کد خبر: 1729594/57

زمان: 10:55  
1399/10/16

بازدید: 43,397

تتوی جالب مدافع بوشهری آبی‌ها؛

مدافع پیش‌تاخته استقلال که در دیدار مقابل آلومینیوم نیز چندین بار به زمین حریف اراکی آمد و حتی اقدام به شوت‌زنی کرد تا نشان بدهد میل به گلزنی بالایی هم دارد، روی دست خود نقش و نگار جالبی را تتو کرده است.

به گزارش “ورزش سه” مصدومیت محمد نادری، ناآمادگی و غیبت انضباطی هروویه میلیچ و البته تجربه بیشتر لیگ برتری محمد دانشگر در قیاس با بازیکن جوانی چون متین کریم زاده باعث شد تا محمود فکری در دو بازی اخیر استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان و آلومینیوم اراک به مدافع برازجانی خود در دفاع چپ بازی بدهد؛ دانشگر هم علی رغم آن‌که در پست غیر تخصصی به کار گرفته شده بود، نمایش نسبتا خوبی داشت و چندان نگذاشت تا تجربه کم بازی‌اش در جناح چپ باعث افت فنی آبی‌ها شود.

 

دانشگر در تقابل با آلومینیوم حتی دو بار نفوذ به میانه‌های زمین هم داشت و ضرباتی خودخواهانه را هم روانه دروازه پورحمیدی کرد که هیچ‌کدام از آن‌ها راهی در چارچوب نداشت؛ مدافع گلزن استقلال که آخرین گل آبی‌ها در جریان دربی پایتخت را هم او در مرحله نیمه نهایی جام حذفی زد و تیمش را از حذف نجات داد، در دیدار ماقبل دربی نمایش خوبی داشت و در هفتمین کلین‌شیت استقلال در لیگ بیستم نقش‌آفرین بود.

 

البته آن‌چه توسط عکاسان از محمد دانشگر در دیدار دیروز شکار شد، نقش و نگاری بود که او روی دست خود تتو کرده بود؛ تصویر چشمان یک ببر روی دست چپ مدافع آبی‌ها. آن‌هم در شرایطی که شیخ دیاباته مهاجم محبوب و مالیایی استقلال لقب ببر را در میان همبازیان خود دارد و حالا دانشگر نیز با تتو این تصویر روی دست خود نشان داده که او هم علاقه ویژه‌ای به ببر دارد. این قاب توسط سعید زارعیان از دستان پر نقش و نگار مدافع استقلال به ثبت رسیده است.