کد خبر: 1728902/42

زمان: 20:25  
1399/10/12

بازدید: 43,706

اکانت رسمی باشگاه برایتون تصویری از گل فراموش نشدنی علیرضا جهانبخش را به اشتراک گذاشته است.

به گزارش “ورزش سه”، اگرچه علیرضا جهانبخش در این دو سال حضور در برایتون هنوز به طور کامل موفق به اثبات توانایی های خود نشده، اما در همین مدت نیز خاطرات فوق العاده ای را ثبت کرده و روزهای درخشانی در ترکیب این تیم انگلیسی داشته است. بی تردید گل آکروباتیک علیرضا جهانبخش در دیدار مقابل چلسی را باید بهترین لحظه این ستاره تکنیکی در دوران حضور در برایتون دانست.

 

یک سال پیش و در چنین روزی بود که او موفق شد در دقایق پایانی دیدار مقابل چلسی، از فاصله ای قابل توجه و با یک ضربه برگردان دروازه این تیم مشهور را باز کرده و یکی از زیباترین گل های فصل گذشته لیگ برتر را به ثبت برساند. اکانت رسمی باشگاه برایتون امزوز فیلمی از این گل فوق العاده را به اشتراک گذاشته و خاطره این لحظه تاریخی را زنده کرده است.

 

اما نکته جالب فاصله فراوان این پست با دیگر پست های اکانت باشگاه برایتون است. تا همین حالا تصویر این گل بیش از پنج برابر پست قبلی دیده شده و این نشانگر محبوبیت ستاره ایرانی در بین هواداران کشورمان و البته برایتون است. به عنوان مثال همین هفته گذشته و بعد ازعملکرد خوب علیرضا جهانبخش در دیدار مقابل آرسنال، بسیاری از کاربران توئیتر خواستار تداوم حضور این بازیکن در ترکیب ثابت شده و به تمجید از عملکرد او پرداختند. جالب اینجاست اکانت رسمی برایتون تقریبا یک پنجم علیرضا جهانبخش فالوئر دارد و این بیانگر محبوبیت بالای ستاره خوش تکنیک ایرانی در بین کاربران رسانه های اجتماعی است.