کد خبر: 1729337/4

زمان: 10:28  
1399/10/15

بازدید: 2,932

با محرومیت سعید آقایی به نظر می‌رسد شانس دوباره ای به علی شجاعی رسیده تا در سمت چپ دفاعی پرسپولیس در ترکیب اصلی حضور یابد.

به گزارش “ورزش سه”، سعید آقایی که در دیدار قبلی پرسپولیس مقابل ذوب آهن در تنش لفظی با بازیکن حریف با کارت قرمز بیژن حیدری جریمه شد، قادر به همراهی تیمش برابر سپاهان نخواهد بود.

 

اکنون از میان گزینه‌هایی که از چندی پیش برای حضور در سمت چپ دفاعی بعد از محرومیت سعید آقایی مطرح شده، به نظر می‌رسد علی شجاعی توانسته نظر یحیی گل محمدی را به خود جلب کند و امروز آخرین تست را در این زمینه دنبال خواهد کرد.

 

علی شجاعی که فصل گذشته در نساجی مازندران فرصت حضور در پست غیرتخصصی مدافع چپ را نیز به دست آورده، با خصوصیات ذاتی حضور در فاز تهاجمی، در این بازی کار سختی مقابل حمله‌وران سپاهان پیش رو خواهد داشت. مرتضی منصوری و محمدرضا حسینی دو بازیکن سپاهان در سمت راست خواهند بود و باید دید شجاعی قادر خواهد بود از پس این بازی و حمله وران طلایی‌پوش بربیاید یا خیر.  

 

محمد انصاری احتمالا به دلیل دوری از میادین و فشار احتمالی این بازی شانس همراهی در ترکیب اصلی را به دست نیاورد و وحید امیری نیز به دلیل نیاز تیم در فاز هجومی حاضر خواهد بود.