کد خبر: 1729042/34

زمان: 17:45  
1399/10/13

بازدید: 4,581

دو بازیکن مصدوم و البته تاثیر گذار نساجی امروز به تمرینات این تیم برگشتند و این موجب می شود تا وحید فاضلی با دغدغه های کمتری تیمش را آماده دیدار با پیکان کند.

به گزارش” ورزش سه”، مهدی نظری که در بازی با سپاهان مصدوم شده بود و بعد از این بازی نتوانست همراه نساجی باشد امروز حضور جدی در تمرین نساجی داشت و به نظر می رسد در صورت صلاحدید وحید فاضلی می تواند در بازی با پیکان به میدان برود. هم چنین حامد شیری مدافع میانی و کاپیتان نساجی که به دلیل آسیب دیدگی نتوانست در بازی با فولاد به میدان برود امروز با طور جدی به همراه تیم تمرین کرد و به نظر می رسد برای همراهی تیمش در بازی با پیکان با مشکلی مواجه نباشد.

 

 

هم چنین امروز علی امیری – مدیر عامل باشگاه نساجی و اسدی – رییس هیات مدیره این باشگاه در تمرین تیم حاضر شدند و ضمن تماشای کامل تمرین برای دقایقی با وحید فاضلی، سرمربی جوان تیم صحبت کردند. با وجود امتیازاتی که نساجی در هفته های اخیر از دست داده به خاطر نمایش خوب در برابر حریفان به خصوص در بازی با پرسپولیس و فولاد باشگاه نساجی از کادر فنی خود حمایت کرده و پیش بینی می کند در هفته های آتی بتواند با کسب نتایج لازم در جدول رده بندی جهش داشته باشد.

 

 

فصل گذشته هم نساجی در هفته های متمادی تیم نیمه پایین جدول بود اما از هفته بیستم به بعد با نتایج خوبی که گرفت تا رده نهم جدول بالا رفت. این نمایش خوب و پیشنهادات مالی بالا سایر باشگاه ها موجب شد تا نساجی در پایان فصل جاری خیلی از بازیکنانش را از دست بدهد. بطوریکه بازیکنانی که از فصل گذشته در اردوی تیم مانده اند کمتر از انگشتان یک دست است.