کد خبر: 1729206/29

زمان: 14:55  
1399/10/14

بازدید: 12,135

ادعای اسپورت:

باشگاه نیس خواهان جذب ساموئل اومتیتی مدافع فرانسوی بارسا شده است.

به گزارش “ورزش سه”، ساموئل اومتیتی مدافعی که تابستان 2016 به عنوان جانشین مناسب برای کارلس پویول جذب شد، حالا دیگر نشانی از مدافع برجسته گذشته ندارد و از سال 2018 به طور مرتب با مصدومیت های متوالی دست به گریبان بوده است.

 

 

 

 

اومتیتی علی رغم توصیه پزشکان بارسا حاضر نشد قبل از جام جهانی 2018 جراحی کند و همین قضیه باعث شد او در دو سال گذشته با شدت گرفتن مصدومیتش روزهای متوالی از میادین دور بماند. اومتیتی فصل جاری نیز یکی از غایبان همیشگی ترکیب بارسلوناست و در روزهایی که بارسا به دلیل مصدومیت جرارد پیکه به شدت با کمبود مدافع باتجربه روبرو است، نتوانسته یاری گر کادر فنی باشد.

 

طبق گزارش اسپورت، باشگاه نیس فرانسه خواهان جذب اومتیتی است. نیس پس از یک فصل دشوار و در حالی که اخیرا پاتریمک ویه را از از سرمربیگری اخراج کرده، به دنبال تقویت خود در خط دفاع است و ساموئل اومتیتی در فهرست خرید زمستانه باشگاه قرار دارد.

 

 

 

 

دانته کاپیتان و مدافع ارزشمند نیس از ماه نوامبر مصدوم است و اومتیتی قرار است جای خالی او را پر کند. گفته می شود نیس هنوز برای ارائه پیشنهاد رسمی به بارسا تردیدهایی دارد و تنها در صورتی این کار را انجام خواهد داد که از بهبودی مصدومیت وی مطمئن شود.

تابستان امسال لیون هم خواهان جذب اومتیتی بود ولی خود بازیکن حاضر نشد به باشگاه سابقش برگردد. او محصول آکادمی فوتبال لیون است.