کد خبر: 1728697/4

زمان: 15:41  
1399/10/11

بازدید: 6,651

وینگر پرسپولیس موفق شد گل برتری تیمش را مقابل ذوب آهن به ثمر برساند تا سرخ‌ها را امیدوار به کسب سه امتیاز از این بازی کند.

به گزارش “ورزش سه”، امید عالیشاه با جاگیری مناسب در محوطه جریمه ذوب آهن موفق شد گل برتری تیمش را در اشتباه مدافعان حریف به نام خود ثبت کند. 

 

 

عالیشاه که در ابتدای فصل به چالش با کادرفنی این تیم خورده بود و یک بازی را نیز به این دلیل و جریمه انضباطی از سوی کادرفنی بیرون از لیست قرار گرفت، در ادامه توانسته جایگاه ثابتی در ترکیب برای خود شکل دهد. بعد از بازی برابر اولسان در فینال لیگ قهرمان و حضور مقابل نساجی مازندران او در بازی با ذوب آهن نیز جزو نفرات اصلی تیمش در استادیوم آزادی حاضر شد. 

 

عالیشاه موفق شد روی ارسالی که از نقطه کرنر شده بود و اشتباه مدافعان حریف با جاگیری مناسب در محوطه جریمه اولین گل بازی را به نام خود کند و با ضربه ای تمام کننده تیمش را از شاگردان رحمان رضایی پیش بیندازد. عالیشاه که به نظر می رسد در این بازی از آمادگی مناسبی نیز برخوردار است در دقایق دیگر بازی نیز با طراحی حملات تیمش در تدارک این است تا فرصت مناسبی برای دیگر هم تیمی هایش شکل دهد و باید دید ادامه بازی برای او به چه شکل پیش خواهد رفت.

 

آخرین گل عالیشاه در ترکیب پرسپولیس مربوط به ۷۴۵ روز پیش و در تقابل با پارس جنوبی در لیگ هجدهم است و او بعد از دو سال و اندی بار دیگر موفق به شادی گل در ترکیب این تیم شد.