کد خبر: 1728258/13

زمان: 15:59  
1399/10/09

بازدید: 9,732

دیدار امروز ماشین سازی و سپاهان تا کنون سه پنالتی داشته است.

به گزارش “ورزش سه”، نیمه اول دیدار تیم های ماشین سازی و سپاهان دقایقی پیش با نتیجه سه بر یک به سود تیم میهمان به پایان رسید. نکته جالب این دیدار به ثمر رسیدن سه گل از چهار گل به ثمر رسیده شده از روی نقطه پنالتی بود.

 

سعاد وفاپیشه، داور بازی در دقیقه 23 بازی اولین پنالتی را برای سپاهان گرفت که سجاد شهباززاده آن را به گل اول سپاهان تبدیل کرد. 15 دقیقه بعد و در حالی که بازی با نتیجه دو بر صفر به سود سپاهان در جریان بود، داور بازی این بار یک ضربه پنالتی برای ماشین گرفت که این ضربه را پیمان بابایی در دقیقه 37 به گل اول تیمش تبدیل کرد. این پایان کار پنالتی ها در نیمه اول نبود و در دقیقه 44 سومین ضربه پنالتی این بار برای سپاهان گرفته شد تا شهباززاده برای دومین بار از روی نقطه پنالتی در این دیدار برای تیمش گلزنی کند.

 

به این ترتیب یک آمار جالب را در 45 دقیقه اول بازی ماشین سازی و سپاهان شاهد بودیم؛ آماری که طبق آن به طور میانگین، هر 15 دقیقه از بازی یک ضربه پنالتی به همراه داشته است. هر سه پنالتی اعلام شده در نیمه اول که سهم سپاهان دو و سهم ماشین یک پنالتی بوده، به گل مبدل شد تا سه چهارم گل ها در این نیمه از روی نقطه پنالتی به ثمر برسد.