کد خبر: 1728893/13

زمان: 19:31  
1399/10/12

بازدید: 4,848

تیم جوان صبر و حوصله می‌خواهد؛

مدیر تیم شهرخودرو خراسان می‌گوید عده‌ای قصد دارند به روند کارشان در لیگ برتر لطمه وارد کنند.

به گزارش “ورزش سه”، حسین بادامکی در خصوص تساوی با تراکتور در تبریز گفت: در یک سرمای فوق‌العاده وحشتناک برابر تیمی به میدان رفتیم که به لحاظ بازیکن و هزینه‌هایی که برای لیگ امسال کرده حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد، اما تیم جوان و جویای نام ما در این بازی دوید و علیرغم اینکه حقش سه امتیاز بود به یک امتیاز ارزشمند رسید.

 

او ادامه داد: بازیکنان جوان ما که شاید برخی اولین بار در ورزشگاه یادگار امام بازی می‌کردند، اما تلاش خستگی ناپذیری را انجام دادند و باید از همه آنها تشکر کرد. تیم ما نسبت به فصل های قبل جوانتر شده است و این تیم نیاز به صبر و حوصله دارد.

 

بادامکی درباره شایعاتی که برای شهرخودرو پس از پایان بازی با تراکتور به وجود آمد نیز گفت: برخلاف شایعات که پیرامون بحث مالی مطرح کردند، این موضوع صحت ندارد و ما به این شایعات پشت می‌کنیم چرا می‌دانیم هدفی جز تخریب تیم ندارد. همه می‌دانند هزینه بلیت یا هتل در هزینه‌های تیمداری چشمگیر نیست و این مسائل شایعه است. کما اینکه ما در هتل پارس ائل‌گلی تبریز اقامت داشتیم و هر فردی می‌تواند با هتل تماس بگیرد و‌ متوجه شود که آیا ما برای پرداخت مشکل داشتیم یا آنی پول هتل را پرداخت کردیم.

 

مدیر تیم شهرخودرو یادآور شد: مشکل اصلی تیم برای بازگشت، نبودن پرواز و محدودیت صندلی در تنها پرواز تبریز به مشهد بنا به قوانین ستاد کرونا بوده که مربیان با توجه به نزدیکب بازی با سایپا تاکید داشتند که به زودی به مشهد برگردند و لذا موضوع با رایزنی و پیگیری سیدمهدی رحمتی و مساعدت معاونت محترم وزیر و یک شرکت هواپیمایی حل شد. این مساله را نیز باید تاکید کنم که حتی در صورت اینکه مشکل حل نمی‌شد، بنابر دستور آقای حمیداوی مالک باشگاه، تیم صبح روز بعد با پرواز چارتر به مشهد برمی‌گشت.