کد خبر: 1729955/56

زمان: 23:16  
1399/10/17

بازدید: 86,684

صفحه رسمی لیگ پرتغال با انتشار عکسی زیبا از مهدی طارمی، از مخاطبانش خواسته است این حرکت را در خانه انجام ندهند.

به گزارش “ورزش سه”، درخشش مهدی طارمی با لباس پورتو در لیگ پرتغال، باعث شده است که این بازیکن به یار ثابت سرجیو کنسیسائو در ترکیب اژدهاها تبدیل شود و این مهاجم بوشهری در اکثر بازی های تیمش به عنوان یار ثابت به میدان برود.

طارمی بعد از عملکرد خوبی که با لباس پورتو داشته است، مورد اقبال عمومی هواداران این تیم قرار گرفته است به نحوی که طرفداران پورتو در فضای مجازی بارها علاقه خود برای گلزنی طارمی را ابراز کرده اند.

اما صفحه رسمی لیگ برتر پرتغال در اینستاگرام با انتشار عکسی زیبا از مهدی طارمی، حرکت او را شگفت انگیز دانسته است. این صفحه اینستاگرامی به مخاطبانش اعلام کرده است که آنها حرکت طارمی را در خانه تکرار نکنند.

 

معمولا در ویدیو کلیپ هایی که افراد اقدام به کارهای حیرت انگیز و خطرناک می کنند، برای جلوگیری از آسیب دیدگی به مخاطبان و حفظ سلامت آنها، خواسته می شود که آن حرکات را در خانه انجام ندهند و از دید صفحه رسمی لیگ برتر پرتغال، این حرکت طارمی به حد شگفت انگیز و زیبا است، که به صورت فان و شوخی نوشته است انجام آن در خانه ممکن است موجب آسیب دیدگی و به خطر افتادن سلامت مخاطبان شود.

طارمی و پورتو در هفته سیزدهم لیگ پرتغال، روز شنبه به مصاف تیم پانزدهم جدول فامالیسائو خواهند رفت. پورتو با ادامه دادن روند خوب خود طی هفته های اخیر، به رده دو جدول رده بندی رسیده است و به دنبال کاهش فاصله 4 امتیازی با اسپورتینگ است.