کد خبر: 1729169/50

زمان: 12:46  
1399/10/14

بازدید: 9,406

رسانه‌های اسپانیایی می گویند اینتر میلان، کریستین اریکسن ستاره دانمارکی خود را به دو باشگاه رئال و اتلتیکو مادرید پیشنهاد داده است.

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه به نظر می رسد کریستین اریکسن ستاره دانمارکی اینترمیلان به زودی این تیم را ترک خواهد کرد رسانه‌ها در اسپانیا می گویند باشگاه ایتالیایی او را به دو تیم اسپانیایی رئال و اتلتیکو مادرید پیشنهاد داده است. این خبر بدی برای آرسنال است که مدتی است تمایلش برای جذب اریکسن رسانه ای شده است.

 

 

زمانی که یک سال پیش اریکسن دانمارکی با قراردادی 20 میلیون دلاری تاتنهام را ترک کرده و راهی اینتر شد بسیاری از اینتری‌ها معتقد بودند تیم شان خریدی عالی انجام داده ولی اریکسن به هیچ وجه نتوانست انتظارها را برآورده کرده و در اینتر جا بیفتد.

 

تا چند روز پیش گفته می شد آرسنال شانس زیادی برای جذب اریکسن دارد و باشگاه لندنی خود را برای خرید ستاره سابق تاتنهام رقیب همشهری‌اش آماده می کرد. از جمله رسانه‌های اسپانیایی که می گویند اینتر مایل است اریکسن را به رئال یا اتلتیکو بفروشد مارکا است که شانس رئال مادرید را در انجام این معامله بیشتر می داند.

 

 

جدایی اریکسن از اینتر زمانی عملا قطعی شد که جوزپه ماروتا مدیر ارشد اینتر میلان ماه گذشته میلادی در یک مصاحبه تایید کرد که اینتر قصد فروش ستاره دانمارکی را دارد.