به گزارش مجله ورزشی فوتوب، اولین پیروزی وی پس از انتخاب سرمربی جدید پاری سن ژرمن دیروز (شنبه) در هفته نوزدهم برابر برست (هفته آخر نیمه اول لیگ قهرمانان اروپا) انجام شد و تیمش 3 بر صفر میهمانان را شکست داد. در نتیجه ، در اولین بازی برابر مربی آرژانتینی ، PSG که به سنا باخت ، یک امتیاز از لیدرها عقب افتاد و نیمه اول نیمه دوم را به پایان رساند.

در این بازی ، پوچتینو ماورو ایکاردی و پابلو سارابیا را به عنوان بازیکن تعویضی فرستاد و آنها گل های دوم و سوم تیم را پس از گلزنی مویز کین به ثمر رساندند. با وجود پیروزی آسان در پارک des Princes ، او تصدیق کرد که PSG هنوز مشکلات و کمبودهایی دارد که باید برطرف شود.

پوچتینو به فرانس پلاس گفت: “ما از نتایج راضی هستیم.” این نتیجه تلاش همه بازیکنان است ، اما تیم هنوز یک مشکل دیگر برای حل دارد. ما باید به کار بر روی استانداردهای بالا ادامه دهیم.

این سومین بار در چهار بازی گذشته پاری سن ژرمن است که کیلیان امباپه نمی تواند گلزنی کند. او سه بار به سمت دروازه شلیک کرد اما هیچکدام به تور برخورد نکردند. او بیش از هر بازیکن دیگری در زمین شوت زد. البته او بود که پاس زیبایی به سرابیا داد. ممکن است گاهی اوقات ناراضی به نظر برسد ، اما پوچتینو تأکید کرد که از عملکرد مهاجم فرانسوی راضی است.

وی افزود: “آمباپ” کارهای خوبی انجام داده است. او پتانسیل بالایی داشت و بسیار متاسفم که نتوانستم گل بزنم. با این حال او خوب کار کرد.

در این بازی پاری سن ژرمن 60.9٪ توپ را در اختیار داشت که به طور متوسط ​​63.9٪ کمتر از پاریسی ها به سرمربی سابق توماس توخل بود ، اما برعکس ، تیم شوت بیشتری داشت و پوچتینو نیز 11 شوت داشت.

پاری سن ژرمن اکنون روی بازی با مارسی تمرکز کرده و پوچتینو این شانس را دارد که با قهرمانی در سوپرجام فرانسه اولین جام خود را بدست آورد.

سرمربی آرژانتینی افزود: این بازی برای پاری سن ژرمن و من بسیار ویژه است. ما امیدواریم که بازی خوبی را انجام دهیم و در بهترین شرایط بازی کنیم و البته ما باید این بار نیز مانند مقابل مارسی پیروز شویم.