کد خبر: 1728675/50

زمان: 13:20  
1399/10/11

بازدید: 8,039

رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند که آرسنال قصد دارد در ماه ژانویه ایسکو ستاره رئال مادرید را به امیریتس منتقل کند.

به گزارش “ورزش سه”، با توجه به شرایط نامناسب آرسنال و قرار گرفتنش در رتبه سیزدهم جدول لیگ برتر انتظار می رود توپچی‌ها در پنجره نقل و انتقالات زمستانی فعالیت قابل توجهی داشته باشند. رسانه‌های انگلیسی می گویند یکی از مهمترین خریدهای مد نظر آرسنال برای ماه ژانویه ایسکو ستاره رئال مادرید است.

 

 

میکل آرتتا سرمربی آرسنال به این نتیجه رسیده که تیمش در حال حاضر بیشتر از هر پست دیگری در پست هافبک میانی نیاز به بازیکنان جدید دارد و اولویت اول او هموطنش ایسکو ستاره رئال مادرید است.

 

اما با توجه به مشکلات اقتصادی باشگاه آرسنال به نظر می رسد این باشگاه در ماه ژانویه به خدمت گرفتن بازیکنان جوان به عنوان بازیکن قرضی را بیشتر هدف بگیرد. دیلی میل می گوید آرسنال در نظر دارد در تماس با باشگاه رئال مادرید پیشنهاد خرید قرضی ایسکو تا پایان فصل را ارائه بدهد.

 

اما منابع نزدیک به ایسکو می گویند مشخص نیست آیا رئال مادرید اجازه می دهد ایسکو در میانه فصل تنها به صورت قرضی از این تیم جدا شود و در تابستان دوباره به برنابئو برگردد یا نه.

 

 

ایسکوی 28ساله با اینکه در دوران دوم زیدان در رئال مادرید بازیکنی فیکس نیست اما با اینحال در این فصل از شانزده بازی رئال مادرید در 10 بازی حضور داشته و رئال نمی خواهد درحالیکه راه سختی در ادامه فصل در پیش دارد یکی از بازیکنان مطرحش را واگذار کند.