کد خبر: 1729060/34

زمان: 19:02  
1399/10/13

بازدید: 12,254

سرمربی فولاد به من گفت شما خوب بودید

علی امیری، مدیر عامل باشگاه نساجی به بهبود وضعیت امتیازگیری تیم در هفته های آتی امیدوار است و بر همین اساس معتقد است اینروزها حمایت از کادر فنی تیم بهتر از تصمیم دیگری جواب خواهد داد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نگران کننده نیست که نساجی در 4 بازی اخیر خود تنها یک امتیاز کسب کرده است؟ به خبرنگار”ورزش سه”، گفت: تیم در بازی با سپاهان اصلا خوب بازی نکرد. این قابل کتمان نیست. به نظرم در ادامه مسیر انگیزه بیش از حد بچه ها برای جبران نتیجه در برابر سپاهان موجب شد مقابل مس رفسنجان هم به پیروزی نرسند اما مستحق شکست نبودند. در برابر پرسپولیس، نساجی به روزهای خوب خود برگشت و دیدید که در برابر حریف پرمهره مدعی قهرمانی موقعیت های خوبی را برای گلزنی به دست آورد. تیم در برابر فولاد هم خوب بازی کرد. حتی مربی حریف در پایان بازی این موضوع را به من یاد آور شد. اما واقعیت این است در این دو بازی امتیازات کافی را بدست نیاوردیم.

 

این یک درس خوب برای ما بود؛ اینکه می توانیم در برابر تیم های بزرگ و مدعی قهرمانی موقعیت خلق کنیم اما اگر قدر موقعیت ها را ندانیم امتیاز از دست می دهیم.

 

او در واکنش به انتقاد تماشاگران از عملکرد تیم و اینکه معتقد هستند که تیم خوب بسته نشده است! گفت: تماشاگران صاحبان اصلی تیم هستند. من علی امیری میهمان هستم.

 

اما همان طور که تصمیمات من و دیگر دوستان در هیات مدیره موجب شد تیم بعد از 24 سال به لیگ برتر صعود کند الان هم به دنبال منفعت تیم هستیم و تصمیم گیری ها در همین راستا است. فصل گذشته تیم مبتنی بر بودجه ای که در اختیار داشت بسته شد اما نمایش خوب تیم در هفته های پایانی و پیشنهادات مالی سایر تیم ها موجب شد در پایان فصل تعداد زیادی از بازیکنان را از دست بدهیم و تعداد نفراتی که در اردوی تیم ماندند کمتر از انگشتان یک دست بود. هر مدیر و هر مربی ای دوست دارد تیمش کمترین تغییر را در پایان فصل داشته باشد. اما مقاومت بازیکنان در برابر این پیشنهادات امکان پذیر نبود و آنها شرط عقل را انتخاب کردند و نساجی همان راه گذشته را دنبال کرد. بستن تیم بر اساس بودجه ای که در اختیار داشتیم؛ چرا که دوست نداریم از خود بدهی به جا بگذاریم. اما بازیکنان باتجربه و جوانان خوبی را بخدمت گرفته ایم. این تیم همان تیمی است که در برابر تراکتور خوب بازی کرد و اگر داور آفساید را می گرفت به سه امتیاز دست پیدا می کرد. این تیم همان تیمی است که آلومینیوم اراک را شکست داد. آیا نمایش تیم در برابر پرسپولیس نا امید کننده بود؟ همان اتفاقی که در پایان فصل گذشته برای بازیکنان نساجی رخ داد من شک ندارم در پایان این فصل هم برای برخی از بازیکنان تیم رخ خواهد داد.

 

این طور نیست که شرایط همیشه علیه ما باشد. تیم در دو نیمه از بازی ها خوب نبود اما در سایر نیمه ها خوب بازی کرد اما باید در ادامه مسیر در موقعیت طلبی باهوش تر نشان دهد.

 

علی امیری در خصوص اینکه سیاست باشگاه در قبال کادر فنی حمایت از آنها است؛ گفت: ما در هیات مدیره باشگاه و هم چنین اعضای کادر فنی انتقادات تماشاگران را می شنویم و همه هم و غم ما شاد کردن دل آنهاست. از کادر فنی حمایت می کنیم به این خاطر که تلاش های صادقانه آنها را برای بهبود وضعیت تیم می بینیم. تیم بعد از بازی با سپاهان خیلی خوب خود را پیدا کرد و من شک ندارم هفته های آتی هفته های امتیازگیری ما خواهد بود.

 

من اصلا دوست ندارم نتایج بدست آمده را توجیه کنم و معتقدم همه در باشگاه از من گرفته تا دیگر اعضای تیم باید تلاش خود را دوچندان کنیم. ما در برابر تماشاگران مسئول هستیم و از تماشاگران هم می خواهم در اینروزها بیشتر از همیشه حامی تیم و در کنار تیم باشند. همه ما اعضای یک خانواده هستیم و باید در چنین روزهایی از هم حمایت کنیم.