کد خبر: 1728425/50

زمان: 11:48  
1399/10/10

بازدید: 7,132

انتشار فیلمی از ویرژیل فن دایک که او را در حال تمرین با دوچرخه ثابت نشان می دهد هواداران لیورپول را به بازگشت سریعتر او امیدوار کرد.

به گزارش “ورزش سه”، ویرژیل فن‌دایک با انتشار یک ویدیو که او را در حال تمرین با یک دوچرخه ثابت نشان می دهد به هواداران لیورپول امیدواری داد که می توانند شاهد بازگشت سریعتر او به میادین باشند.

 

تصاویر جدید از تمرینات فن دایک

 

فن دایک در دیدار مقابل اورتون در دربی مرسی ساید به دلیل خطایی که جردن پیکفورد دروازه بان اورتون روی او انجام داد با مصدومیت شدید از ناحیه رباط صلیبی مواجه شد و گفته می شود ممکن است تا پایان فصل نتواند برای لیورپول بازی کند. اما او در هفته های اخیر روند بهبود خود را سرعت بخشید و هواداران را نسبت به بازگشت زودهنگام خود امیدوارتر کرده است.

 

فن دایک چند روز پیش از کریسمس هم با انتشار تصاویری از خود که او را در حال کار با وزنه نشان می داد بار دیگر در معرض توجه قرار گرفته بود.

 

تصاویر ده روز پیش از تمرینات فن دایک

 

مدافع هلندی لیورپول حالا با انتشار فیلمی از خود در حساب اینستاگرامش نشان داد که برای سرعت بخشیدن به روند بهبودش مشغول تمرین با دوچرخه ثابت است.

 

 

فن دایک در این تصاویر در مجموعه تمرینی مدرن و جدید لیورپول در کرکبی مشغول تمرین است. مجموعه ای که اخیرا افتتاح شد و ساخت و تجهیز آن برای مرسی سایدی‌ها نزدیک به 50 میلیون پوند هزینه داشت.