کد خبر: 1728290/44

زمان: 17:51  
1399/10/09

بازدید: 5,285

برای بازی با استقلال حساسیت خاصی وجود ندارد

مربی تیم گل‌گهر سیرجان گفت: رمز موفقیت ما این است که هیچ کس را رقیب خودمان نمی‌دانیم.

به گزارش “ورزش سه”، سعید الهویی، مربی تیم گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال در هفته نهم لیگ‌برتر اظهار داشت: خوشحالیم که فردا باز هم این فرصت را داریم که با یک نمایش زیبا و یک بازی هجومی بتوانیم هواداران فوتبال را از تماشای یک مسابقه زیبا سیراب کنیم. امیدوارم به اهدافی که آقای قلعه‌نویی برای بازی فردا دارند، دست پیدا کنیم. برابر استقلالی بازی می‌کنیم که یکی از بهترین تیم‌های ایران است و بازیکنان باکیفیتی دارد، اما ما هم گل‌گهر هستیم و بازیکنان خوبی داریم و به ترکیب خوبی رسیدیم. امیدوارم بازهم بتوانیم کیفیت خودمان را نشان دهیم و با سه امتیاز کامل زمین را ترک کنیم.

وی درباره حساسیت بازی فردا و اینکه این موضوع روی کیفیت بازی تاثیر می‌گذارد یا خیر، عنوان کرد: فکر نمی‌کنم حساسیت خاصی وجود داشته باشد. همانطور که در اولین بازی فصل گفتیم، این بازی هم می‌گوییم که این دیدار هم مثل سایر مسابقات برای ماست. بر اساس استانداردی که آقای قلعه‌نویی تعریف کرده، در هر بازی سعی می‌کنیم نسبت به بازی قبلی بهتر عمل کنیم. شاید رمز موفقیت ما این است که هیچ کس را رقیب خودمان نمی دانیم. رقیب خودمان، خودمان هستیم. 

مربی تیم گل گهر سیرجان درباره وضعیت مصدومان این تیم گفت: از کادر پزشکی و بدنسازی تشکر می‌کنم که بعد از چند بازی توانستند شاکری و محسن کریمی را کامل در اختیار کادرفنی قرار دهند. به جز آرمین سهرابیان که به دلیل محرومیت همراه ما نیست، بقیه بازیکنان کنار تیم هستند. 

الهویی در پاسخ به این سوال که گل گهر فردا به دنبال پیروزی است یا تساوی، افزود: قطعا گل‌گهر با آقای قلعه‌نویی در هر بازی و هر استادیومی و برابر هر تیمی بدون ترس و بدون اینکه بخواهد زیبایی‌های فوتبال را از بین ببرد، وارد زمین می‌شود. این حاصل 6 سال همکاری من با آقای قلعه‌نویی است که ما جلوی هر تیمی بودیم، او از بازیکنان خواسته شجاع باشند و سه امتیاز را کسب کنند. امیدوارم فردا اتفاقات فوتبال به نفع ما باشد و ما بتوانیم کیفیت تیمی خودمان را نشان دهیم. 

وی در خصوص اینکه نگران داوری هستید یا خیر، گفت: فکر می‌کنم اتفاقاتی که در هفته‌های اخیر رخ داده و کارشناسی‌هایی که صورت گرفته، نشان داده نگرانی‌های ما بی دلیل نبوده. ما ترجیح می‌دهیم خوش‌بین باشیم و به دوستان بگوییم که به شما اعتماد داریم و از آن ها بخواهیم که با عدالت قضاوت کنند.