کد خبر: 1729229/29

زمان: 15:47  
1399/10/14

بازدید: 2,854

بنجامین مندی مدافع چپ منچسترسیتی در روز سال نوی میلادی قوانین قرنطینه را نقض کرده بود.

به گزارش “ورزش سه”، بنجامین مندی مدافع منچسترسیتی، با برگزاری مهمانی در شب سال نوی میلادی با حضور افرادی غیر از اعضای خانواده قوانین و پروتکل‌های بهداشتی را زیر پا گذاشت.

 

 

 

 این بازیکن 26 ساله تایید کرده که پنج شنبه شب دو نفر از دوستانش و یک آشپز را به خانه‌اش دعوت کرده که نقض قوانین محدودیت‌های درجه 4 است که حضور افراد از سایر منازل را در خانه هر فرد قدغن می‌کند.

این در حالی است که مدافع چپ سیتی سی دقیقه پیش از ورود به سال 2021 با انتشار پستی در توییتر خود ضمن تبریک سال نو از دنبال کنندگانش خواسته بود که از خودشان مراقبت کنند.

 

 

 

 

سیتی قرار بود روز دوشنبه هفته قبل به مصاف اورتون برود اما این دیدار به دلیل شیوع ویروس کرونا در میان بازیکنانش به تعویق افتاد. سخنگوی مندی در این باره به روزنامه سان گفته که او ورود افراد عادی به خانه خود در شب سال نو را تایید کرده و از این بابت پشیمان و متاسف است. این بازیکن در حال حاضر تست کرونا داده و در اختیار باشگاه سیتی قرار دارد. سیتی نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تحقیقات خود را در این زمینه انجام خواهد داد.

اخیرا در باشگاه تاتنهام نیز مورد مشابه جنجال به پا کرد. سرخیو رگیلون، جیوانی لوسلسو و اریک لاملا با حضور در یک میهمانی همراه با مانوئل لانسینی بازیکن وستهام، پروتوکل ها را نقض کرده بودند.