به گزارش مجله ورزشی فوتوب، رئال مادرید شب گذشته (شنبه) در هفته هجدهم لالیگای اسپانیا در حالی که در انتهای جدول بود ، اوساسونا با نتیجه تساوی گلزنی به پایان رسید. آنها. برف سنگین شهر پامپلونا را نیز گرفت و زمین چمن در ورزشگاه الصدر بسیار دشوار بود و بازی برای هر دو تیم دشوار بود.

زیدان بعد از بازی گفت: “ما در زمین هر کاری که می توانستیم انجام دادیم ، نه یک بازی فوتبال.” شرایط بازی بسیار سختگیرانه بود. همه آنچه در دو روز گذشته اتفاق افتاد بسیار دشوار بود و ما نمی دانیم چه زمانی می توانیم به مادرید برگردیم.

وی در پاسخ به این سال که آیا باید بازی مانند چند بازی دیگر به تعویق بیفتد ، گفت: “بله ، بازی باید دوباره با اوساسونا به تعویق می افتاد. کاملاً واضح بود. شرایط یک بازی فوتبال نادرست بود چیزی که همه در آن توافق داشتند.

مربی فرانسوی رئال مادرید نیز دوست داشت در مورد برنامه وزنه برداری که توسط اتحادیه فوتبال اسپانیا ترتیب داده شده صحبت نكند و بحث خود را به شرح زیر ادامه داد: ما همه آنچه را به او گفته شد انجام دادیم ما و ما نیز بازی می کنیم. اکنون باید به فکر ریکاوری باشیم ، اما نمی دانم که آیا روز یکشنبه به مادرید برمی گردیم یا خیر. وقتی دوشنبه به ماردید برمی گردیم ، چهارشنبه دوباره بازی خواهیم کرد.

رئال مادرید در دیدار بعدی خود در مرحله نیمه نهایی جام اسپانیا به مصاف اتلتیک بیلبائو می رود.