کد خبر: 1728779/52

زمان: 22:31  
1399/10/11

بازدید: 20,128

استفانو پیولی، سرمربی میلان می‌گوید هدف این تیم در این فصل کسب سهمیه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا است.

به گزارش “ورزش سه”، میلان تحت هدایت استفانو پیولی در سال 2020 روزهای فوق العاده ای را سپری کرد و در پایان آن بالاتر از تیم‌هایی نظیر اینتر و یوونتوس صدرجدول رقابت‌های سری را به خود اختصاص داده است.

 

با وجود اینکه بسیاری میلان را یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی این فصل سری آ تلقی می کنند، اما استفانو پیولی می گوید که هدف اصلی آنها کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است. سرمربی روسونری در این باره گفت: ” ما برای پیشرفت و تلاش کار خواهیم کرد و بله هدف اصلی مان حضور در لیگ قهرمانان اروپا است. با این حال باشگاه هیچ درخواستی نداشته و نمی خواهد ما را تحت فشار قرار دهد.

 

 

 

 

مالدینی، ماسارا و گازیدیس ما را در شرایط ایده آل برای کار کردن قرار داده اند. آنها فوق العاده هستند.  اما همه ما آگاه هستیم که باید همه کارها را انجام دهیم تا میلان را به لیگ قهرمانان، به جایی که باید در آنجا حاضر باشد برگردانیم.”

 

پیولی در ادامه گفت: “اکنون شور و شوق و جدیت زیادی در تیم وجود دارد. دیگر نیاز به نشان دادن چیزی به کسی نیست و همه می‌دانند که باید چه کاری انجام دهند. این گروه قوی، متحد و مغرور است.  ابراهیموویچ و کیائر کسانی که در ژانویه گذشته به جمع ما اضافه شدند، نمونه ای از آن بودند و این به ما کمک کرد تا اوضاع را برگردانیم.”