کد خبر: 1729063/39

زمان: 19:08  
1399/10/13

بازدید: 23,952

استقلال برای بازی با آلومینیوم اراک با بحران در پست دفاع چپ مواجه است.

به گزارش “ورزش سه”، آبی های پایتخت در شرایطی روز دوشنبه در هفته دهم لیگ برتر مقابل آلومینیوم اراک به میدان می‌روند که در پست دفاع چپ با فقدان بازیکن تخصصی مواجه‌اند.

اگرچه محمود فکری سرمربی آبی ها در بازی گذشته با گل‌گهر سیرجان تصمیم گرفت از وجود محمددانشگر در پست دفاع چپ استفاده کند و همین موضوع منجر به ناراحتی هرویه میلیچ شد، اما در مسابقه با آلومینیوم یک بحران جدی در این پست برای استقلال وجود دارد.

در روزهایی که محمد نادری به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش نیست، هرویه میلیچ و متین کریم زاده دو مدافع چپ تخصصی استقلال محسوب می‌شوند. فکری اما در بازی گذشته دانشگر را در این پست به زمین فرستاد. حالا اما در آستانه دیدار با آلومینیوم اراک میلیچ به خاطر بی انضباطی از تیم کنار گذاشته شده و کریم زاده نیز با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند ومشخص نیست بتواند تیمش را همراهی کند.

از این رو استقلال در بازی روز دوشنبه هیچ بازیکن تخصصی در پست دفاع چپ در اختیار ندارد و فکری مجبور خواهد بود بازهم مثل بازی با گل‌گهر از یک بازیکن غیرتخصصی در پست دفاع چپ بهره بگیرد. باید منتظر ماند و دید تصمیم سرمربی آبی ها درباره این پست و پر کردن جای خالی نفرات باتجربه اش چیست.