کد خبر: 1729822/56

زمان: 12:40  
1399/10/17

بازدید: 16,242

11 بازی لیگ برتری بدون باخت در آزادی؛

شاگردان محمود فکری شب گذشته توانستند آلومینیوم اراک را هم از پیش‌روی بردارند تا همچنان بازی‌های خانگی خود در فصل جدید را بدون شکست به پایان ببرند.

به گزارش “ورزش سه”، حتی پیش از آن‌که محمود فکری سکان هدایت آبی‌ها را برعهده بگیرد و یک میراث ارزشمند که از زمان حضور فرهاد مجیدی برای استقلال باقی‌مانده، رکورد شکست‌ناپذیری آن‌ها در دیدارهای خانگی است؛ چرا که آبی‌ها پس از آن‌که در مقابل ماشین سازی در آذر ماه 98 شکست خوردند، دیگر در ورزشگاه آزادی مقابل رقبای خود دستِ خالی میدان را ترک نکرده‌اند و حالا این رکورد نیز در دوران محمود فکری ادامه‌دار شده است.

 

آبی‌ها از زمانی که با محمود فکری در لیگ بیستم کار خود را دنبال می‌کنند، در چهار مصاف خانگی مقابل رقبای خود صف‌آرایی کرده‌اند که سه پیروزی و یک تساوی برای استقلالی‌ها به دست آمده است و آن‌ها در صورت حفظ این رکورد می‌توانند یک آمار ویژه و استثنایی را از خود دیدارهای خانگی به ثبت برسانند.

 

 

استقلال پس از شکست مقابل ماشین سازی در ۲۸ آذر ۹۸، در دیدارهای خانگی خود از سد تیم های نفت مسجدسلیمان، ذوب آهن، سپاهان، ماشین سازی، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک گذشته و با تیم های سایپا، تراکتور، نساجی، پیکان و صنعت نفت آبادان به تساوی دست پیدا کرده است.

 

بدون‌تردید سخت‌ترین رقیب این تیم در راه حفظ شکست‌ناپذیری در دیدارهای خانگی، پرسپولیس است چرا که آن‌ها در دربی پیش‌روی طبق برنامه‌ریزی سازمان لیگ میزبان هستند و شاگردان فکری می‌توانند با شکست رقیب ستنی، تعداد دیدارهای بدون شکست متوالی خود را به عدد 12 برسانند.