کد خبر: 1728160/1

زمان: 01:07  
1399/10/09

بازدید: 32,348

دعوا در مسیر شخصی شدن؛

آیتم پخش شده در برنامه امشب فوتبال برتر، دعوای مجری برنامه با مالک تراکتور را در مسیر شخصی تری قرار داد.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از چند حاشیه کوچک، داستان اصلی بعد از برنامه هفته گذشته فوتبال برتر به وجود آمد. در حالی که رابطه باشگاه تراکتور و صدا و سیما بعد از کنایه محمدرضا میثاقی به بوسیدن لوگوی تراکتور تیره شده بود، دعوت از منصوریان به برنامه فوتبال برتر و اظهارات جنجالی سرمربی سابق تراکتور در شرایطی که تراکتوری ها در این برنامه فرصت پاسخگویی پیدا نکردند، این رابطه را تیره تر کرده و واکنش تند باشگاه تراکتور را به دنبال داشت.

 

بیانیه شبانه باشگاه تراکتور و اظهارت تند مالک این باشگاه در خصوص برنامه فوتبال برتر و مجری این برنامه طی روزهای اخیر باعث شد تا همه در انتظار برنامه این هفته و موضع آن در خصوص اتفاقات بازی ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان باشند. آیتم ویژه در محکوم کردن اقدام باشگاه ماشین سازی و مالک این باشگاه در حالی در این برنامه پخش شد که این آیتم شش دقیقه ای مواضع تندی علیه محمدرضا زنوزی داشته و کار را تا جایی پیش برد که به نقد تک تک رفتارها و گفته های او در این چند وقت اخیر پرداخته و از موضوع اصلی خود دور شد.

 

در کنار پخش این آیتم و اظهارت میثاقی در نقد تصمیمات زنوزی، مجری برنامه فوتبال برتر با جدا کردن بحث هواداران تراکتور از مدیران باشگاه به تمجید از هوادارانی پرداخت که با حضورشان موجب رونق گرفتن لیگ برتر شدند. میثاقی با اشاره به این موضوع اظهار داشت که حساب هواداران تراکتور از کسانی که می آیند و می روند جداست. این جمله و بخش آغازین آیتم یاد شده که به هواداران تراکتور و ماشین اختصاص داشت، ماجرا را وارد مسیری برد که به نظر می رسد شخصی تر از همیشه دنبال خواهد شد.

 

یکی از نکات دیگری که در این برنامه به آن اشاره شد، بیانیه های باشگاه تراکتور در واکنش به اتفاقات اخیر بود. حال باید دید که با توجه به اینکه برنامه فوتبال برتر به طرز هوشمندانه ای حساب هواداران را از مدیران جدا کرده موضع باشگاه تراکتور و مالک این باشگاه به برنامه امشب چه خواهد بود؟