کد خبر: 1729369/50

زمان: 12:16  
1399/10/15

بازدید: 13,578

آندره آ پیرلو، سرمربی یوونتوس، به جذب ستاره فرانسوی چلسی، اولیویه ژیرو، علاقمند است.

به گزارش “ورزش سه”، پس از آنکه ژیرو در هفت حضورش در زمین برای چلسی هشت گل به ثمر رساند، سرمربی تیم ایتالیایی بر این باور است که این بازیکن می‌تواند به درد تیمش بخورد. از آنجایی که ژیروی 34 ساله در فرم بسیار خوبی قرار دارد و در چلسی هم به صورت منظم به او بازی نمی‌رسد، چنین انتقالی می‌تواند برای او مفید باشد. پیرلو پس از برد 4-1 مقابل اودینزه، در مورد ژیرو گفت: “او خیلی به درد ما می‌خورد” 

 

 

از آنجایی که فرصت چندانی برای بازی در تیم لمپارد به ژیرو نمی‌رسد، او به تیم‌ها گوناگونی از جمله وستهم، لینک شده است. البته گزارش‌ها حاکی از آن است که از طرف چلسی به ژیرو در مورد جایگاهش اطمینان داده شده است. خود ژیرو پس از صحبت با سرمربی تیم ملی فرانسه تصمیم ابتدایی خود را این‌گونه بیان کرد: “کمی با هم صحبت کردیم و او به من گفت که اگر موقعیت تغییری نکرد باید در ژانویه برای خودت تصمیم بگیری. اما اکنون خوشحالم و افتخار می‌کنم که بازیکن چلسی هستم.”

 

پیرلو در نظر دارد تا برای تقویت خط حمله خود و کمک به کریستیانو رونالدو، آلوارو موراتا و پائولو دیبالا، مهاجم دیگری را به تیمش اضافه کند. او گفت: “پنجره نقل و انتقالاتی فردا باز می‌شود و ما با هیئت مدیره صحبت کرده‌ایم و اگر فرصتش را داشته باشیم، می‌توانیم مهاجمی را به تیممان اضافه کنیم.” 

 

 

پس از آنکه دیبالا در نهمین حضورش در زمین در این فصل گل چهارم یوونتوس را به ثمر رساند، پیرلو به اهمیت این بازیکن در تیم اشاره کرد: “ما به دیبالا نیاز داریم، او هم به ما نیاز دارد. در طول هفته سخت تمرین می‌کند و در موقعیت جسمانی خوبی هم قرار دارد. او را تا آخر بازی در زمین نگه داشتم، چون امیدوار بودم که آن گل را بزند.”