کد خبر: 1729024/29

زمان: 16:20  
1399/10/13

بازدید: 10,458

آندر هررا به حکم سنگین اتحادیه فوتبال انگلیس بر علیه ادینسون کاوانی واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش سه”، چندی پیش ادینسون کاوانی، خرید جدید منچستر یونایتد در جریان بازی این تیم مقابل ساوتهمپتون عملکرد فوق العاده ای ارائه داد و با به ثمر رساندن دو گل، بازگشت شیاطین سرخ به بازی و سه امتیاز ارزشمند برای شاگردان اوله گنار سولسشر را رقم زد.

اما بعد از آن مسابقه یک اتفاق جنجالی رخ داد؛ جایی که ستاره اروگوئه ای در صفحه اینستاگرام خود یک استوری منتشر کرد که در پاسخ به یکی از دوستانش از کلمه ای استفاده کرده بود که از آن به عنوان نژادپرستی یاد شد.

 

 

 

 

چند روز بعد از این اتفاق اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده و ستاره منچستر یونایتد می تواند تا اعلام رای نهایی آخرین دفاعیات خود را ارائه دهد. در همین ارتباط دو روز پیش بالاخره اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که کاوانی در این مسئله مقصر شناخته شده و سه جلسه از همراهی شیاطین سرخ محروم خواهد بود. او همچنین با جریمه 100 هزار پوندی نیز روبرو شده است.

 

 

 

 

درپی اعلام این حکم اندر هررا ستاره اسپانیایی پی اس جی که چندین سال نیز برای منچستریونایتد سابقه بازی دارد به دفاع از کاوانی پرداخت و در صفحه توئیتر خود نوشت:« اگر تو را به این خاطر جریمه کرده اند، پس دنیا به سمت لجن شدن پیش می رود.»