کد خبر: 1729159/43

زمان: 11:47  
1399/10/14

بازدید: 5,856

تمجید سرمربی وایکام واندرز از مدافع ایرانی 

گرت آینسورث سرمربی تیم وایکام واندررز بعد از عملکرد خوب بازیکن ایرانی این تیم برابر کاردیف سیتی از جذب این بازیکن ابراز رضایت کرد.

به گزارش”ورزش سه” رایان تفضلی مدافع وسط ایرانی در این فصل از رقابت های چمپیونشیپ انگلستان با تیم وایکام واندررز حضور دارد. او در سپتامبر سال 2020 از هال سیتی به وایکام پیوست. او یکی از مهره های کلیدی تیمش در پیروزی دو بر یک هفته بیست و دوم برابر کاردیف سیتی بود هرچند این برد نیز نتوانست وایکام را از قعر جدول چمپیونشیپ انگلستان تکان بدهد.

با این وجود این اولین برد آن ها در 12 مسابقه اخیر بود و باعث شد تا تفضلی و یارانش سال 2020 را با برد پشت سر بگذارند هرچند در بازی هفته بیست و سوم و اولین مسابقه سال جدید وایکام یک شکست سه بر یک دیگر را برابر میدلزبورو متحمل شد. سرمربی تیم وایکام در ارتباط با رایان تفضلی و دیگر خرید جدید این تیم اوچه ایکپزو گفت:” ما مدت زیادی منتظر بودیم. آن ها دو خرید تابستانی تیم هستند و به دلیل مصدومیت تا آخر سال نتوانستند بازی کنند اما حضورشان من را تحت تاثیر قرار داده است.”

 

آینسورث درباره تفضلی گفت:” رایان بازی های بیشتری نسبت به اوچه در این سطح داشته و نشان داد که بازیکن ارزشمندی است و  چرا ما با او قرارداد امضا کرده ایم. او یک ضربه سر عالی را روی کرنر جاکوبسن زد و همچنین آرامش او در دفاع بسیار عالی بود.”

رایان تفضلی اولین گلش را برای وایکام در پیروزی دو بر یک برابر کاردیف سیتی و در 29 دسامبر به ثمر رساند.