کد خبر: 1729529/42

زمان: 22:45  
1399/10/15

بازدید: 14,819

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی اورتون معتقد است آندره پیرلو تبدیل به سرمربی موفقی خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، ماه های ابتدایی آندره پیرلو روی نیمکت یوونتوس پرفراز و نشیب بوده و ممکن است بیانکونری بعد از 9 سال شانس قهرمانی در سری آ را از دست بدهد. بهترین روزهای این بازیکن خلاق در مستطیل سبز در ترکیب میلان و زیر نظر کارلو آنچلوتی رقم خورد و حالا سرمربی فعلی اورتون نسبت به آینده پیرلو در مربیگری امیدوار است.

 

 

کارلو آنچلوتی گفت: “من نکته خاصی را به آندره پیرلو توصیه نمی کنم، من خیلی به او علاقه داشته و اطمینان دارم که پیرلو در یوونتوس خوب عمل خواهد کرد. مشکلات طبیعی است و نیاز داشتن به زمان برای ساخت تیمی مناسب برای همه اتفاق می افتد. همیشه لزوما یک بازیکن بزرگ تبدیل به سرمربی موفقی نیز نمی شود، اما بسیاری از قهرمانان سابق سرمربیان بزرگی شده اند.

 

عدم موفقیت کریستن اریکسن در اینتر؟ از نظر من اریکسن یک بازیکن بزرگ و باکیفیت است. اما مشکلی که اریکسن در تاتنهام داشت در اینتر نیز تکرار شده و او قادر به ارائه ثبات و تداوم درخشش خود نیست.

 

احتمال جذب سامی خدیرا از یووه؟ در حال حاضر تیمی که در اختیار داریمکه قادر به رقابت با دیگران است. در حال حاضر چندین بازیکن قدرتمند مانند آلن و لوکاس دینیه در اختیار داریم و از نظر من سرمایه گذاری های انجام شده در ماه ژوئن کافی است.”