کد خبر: 1729934/42

زمان: 20:18  
1399/10/17

بازدید: 5,671

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر معتقد است تیمش شایسته شکست برابر سمپدوریا نبوده است.

به گزارش “ورزش سه”، اینتر امروز در شرایطی یک پنالتی و موقعیت های خوبی را از دست داد، 1-2 مقابل سمپدوریا مغلوب شده و فرصت رسیدن به صدر جدول را از دست داد. روملو لوکاکو، بهترین گلزن اینتر به علت مصدومیت جایی در ترکیب اصلی نداشت، اما آنتونیو کونته معتقد است تیمش خوب بازی کرده و موقعیت های گلزنی خوبی ایجاد کرده است.

 

 

آنتونیو کونته گفت: “بازی عجیبی را پشت سر گذاشتیم، وقتی خودمان را پیدا کردیم که یک پنالتی از دست داده بودیم و خیلی سریع دروازه مان دو بار باز شد. بی تردید این اتفاق شرایط را برای ما دشوار کرد، اما تیم خوب بازی کرده و موقعیت های گلزنی زیادی ایجاد کرده بود. مسابقه عجیبی بود. گاهی اوقات شما لایق مغلوب شدن هستید، اما بعضی وقت ها شرایط مانند امروز شده و توپ های شما تبدیل به گل نمی شود.

 

حتی روی ریباند پنالتی می توانستیم به گل برسیم، اما توپ به دیرک دروازه برخورد کرد. ناامیدکننده است، زیرا من فکر می کنم که ما لیاقت بیشتری در این مسابقه داشتیم. با توجه به تمام موقعیت هایی که ایجاد می کنیم، با مهاجمان، هافبک ها و همچنین مدافعان خوب حمله می کنیم. مشکل ما در این فصل کمی عدم تعادل است، جایی که ما گل های زیادی دریافت کردیم، اما من از بازی تهاجمی و حضور پرتعداد در محوطه جریمه رقبا شکایتی ندارم.

 

این اولین بار نیست که بدون روملو لوکاکو بازی می کنیم. همه از کیفیت لوکاکو باخبرند، اما او 100 درصد آماده نبود و این موضوع پس از ورود روملو به میدان نیز مشخص بود.”