در این آموزش طراحی کاراکتر به زبان ساده فیگور زنانه ما به دلیل استفاده فوق العاده از ترکیبات رنگ و یوگا از فرهنگ هند الهام گرفته است. امیدوارم هنگام بازگشت مرحله به مرحله روشن شوید. پس تا انتهای این مقاله ی جذاب با ما همراه باشید.

1. گوشت و خون بودن
سطح 1
اولین قدم ما در آموزش سریع طراحی کاراکتر تهیه یک برنامه است. من 300 dpi را اسکن کردم تا آنجا که ممکن است جزئیات آن را دریافت کنم من در ابزار طراحی ابتدایی خیلی خوب نیستم و این پروژه با یک مداد مکانیکی به پایان رسید.

ما با کیفیت خط پاک Adobe Photoshop کار خواهیم کرد و می توانیم هم اکنون شروع به کار کنیم. در این پروژه خاص ، من در حال کار بر روی Adobe Illustrator 8.5 x 11 اینچ هستم.

وقتی آماده شدم تا لایه های خود را شروع کنم ، اولین لایه را به عنوان “Sketch” می نویسم و ​​لایه را قفل می کنم تا به طور تصادفی قسمت را کپی نکنم. ما این کار را به عنوان راهنمای خود انجام خواهیم داد.

طرحی از تم هند
سطح 2
اکنون منطقه ما آماده پردازش است و می توانیم رنگ خود را به تن کنیم. من دوست دارم با یک شیب خطی دو رنگ بروم. این اجازه می دهد تا اندازه کمی بزرگتر و نور جهت دار باشد. با استفاده از ابزار قلم (P) ، ما از شکل بدن شروع می کنیم.

زنگ های زنده

مرحله 3
خطوط بدن را با قلم خود دنبال کنید (P). خواهید دید که من پوست او را به سه قسمت پردازش کردم. بازوها با بدن همپوشانی دارند ، که در مراحل بعدی ما مفید خواهد بود.

2. خطوط داخلی را اضافه کنید
سطح 1
در طول این مرحله ، ما برجسته ترین خطوط خود را اعمال خواهیم کرد. ما از همان رنگ پوست استفاده خواهیم کرد ، اما این Sienna سوخته سایه تیره تری پیدا می کند.

افزودن جزئیات در بالای رنگ گوشت
سطح 2
توصیه می شود از لایه ها در سایه ها با استفاده از همان شیب شعاعی استفاده کنید. کمترین نقطه تیرگی شیب به 0٪ کاهش یافت.

مرحله 3
وقتی سایه چشم تمام شد ، می توانیم روی ابروها ، مژه ها و صلبیه چشم دراز بکشیم. این یک خاکستری نقره ای روشن برای آماده سازی برای جزئیات آینده است ، که ما به زودی بررسی خواهیم کرد.

3. برجسته های بدن و طراحی سایه
سطح 1
پس از استفاده از رنگ های اولیه پوست ، می توانیم سایه ها و هایلایت پوست را بپوشانیم تا به آن ابعاد بیشتری ببخشد. من می خواهم از یک درس شعاعی برای ایجاد تأکیدات خودم استفاده کنم. با استفاده از دو گرادیان سفید خالص ، میزان کدورت را برای سفید خالص بیرونی به 0٪ کاهش دادم ، که لطافت پوست را به ما می دهد. شفافیت را به 40٪ کاهش دهید و این باعث می شود که هایلایت با رنگ پوست ترکیب شود.

سطح 2
پیشرفت های برجسته در این مرحله به خوبی انجام می شود ، اما همانطور که می بینید ، هنوز هم کاملاً مساوی به نظر می رسد. در مراحل بعدی این مشکل را برطرف خواهیم کرد.

مرحله 3
با استفاده از نسخه کمی تیره تر از شیب پوست خود ، سایه ها و سایه های چشم را در بر خواهیم گرفت.

مرحله 4
حتی اگر بعد از جابجایی لباس ، تمام سایه های ما را نمی بینید ، انجام همه کارها هنوز هم مفید است. در حالی که به عنوان یک هنرمند وکتور در یک شرکت کاملاً شناخته شده کار می کردم ، به من دستور داده شد که بدن و سایه انداختن زیر لباس را همیشه به پایان برسانم ، در صورتی که در هنگام ویرایش نیاز به جابجایی باشد. من از این روند قدردانی کردم و بنابراین حتی اکنون نیز آن را دنبال کردم.

مرحله 5
شخصیت زن ما اکنون تحت سایه قرار گرفته و آماده بهبود جزئیات است.

4. دید زیبایی
سطح 1
یکی از دارایی های مورد علاقه من چشم است. شخصیت عبور می کند ، و آنها اولین چیزی هستند که از صفحه خارج می شوند. من شروع به ایجاد رنگ رنگین کمانی خود کردم ، مخلوطی از سبز مریم گلی و سیه سوخته برای ایجاد یک فندق مایل به سبز.

سطح 2
با استفاده از جامد خالص سیاه و سفید با استفاده از ابزار قلم (P) ، مردمک را آماده می کنم. ملاحظه خواهید کرد که من از سفید خالص نیز برای وارد کردن در صلبیه استفاده کردم. این باعث افزایش بیشتر چشم به عنوان یک کل می شود.

مرحله 3
آنها با کمک شکلات تلخ ، عمق بیشتری را به عنبیه چشم فندق سبز و همچنین انعکاسی روی پوشش مردمک ایجاد کردند.

5. برنامه آرایش
سطح 1
برای درخشش لب ها ، کمی درخشش به لب ها ببخشید.

سطح 2
رنگ لب را کمی تیره کردم تا رنگ پوست او کامل شود. با تزئیناتی که ایجاد می کنیم ، به هیچگونه آرایش پر جنب و جوش نیاز نخواهیم داشت.

مرحله 3
سپس کمی سایه چشم به پایین ترین ظاهر آن اضافه می کنیم. من در انتهای یک شیب شعاعی دو رنگ از یک رنگ بنفش مانند استفاده می کنم. خواهید دید که من شعاعی را به خط و خطی ترجیح می دهم به دلیل شکل و رنگ شیب. کمی احساس ارگانیک دارد و تمایل دارد با رنگ های اصلی خود بهتر ترکیب شود.

6. لمس طلا
سپس شروع به ساخت جواهرات کردم. متوجه خواهید شد که من از این ترکیب رنگ برای تمام لهجه های طلایی استفاده خواهم کرد. جدا از سایه های جواهر ، استفاده زیادی در خطوط ضربه نخواهید دید. این خط خاص حرکت 0.15 امتیاز است.