استفاده از DaVinci Resolve Motion Tracker سریع و آسان است. بیایید ببینیم چگونه می توان از این ابزار شگفت انگیز نهایت استفاده را برد.
اجرای ردیاب ترافیک DaVinci Resolve همیشه مشتریان را هیجان زده می کند ، اما مطمئناً به این معنی نیست که عالی است. بیایید ببینیم چگونه از این ابزار شگفت انگیز استفاده کنیم. منبع

یک ردیاب زیبا در محل کار بهبود یافته است. این ابزار به طور خودکار امتیازات را برای جزئیات انتخاب می کند.

DaVinci Resolve Traffic Tracker: مرحله 0 – تست

بهترین ها را بررسی کنید
تعدادی موقعیت معمول وجود دارد که می خواهید از آنها استفاده کنید. شما یک دوربین ، یک کیف متحرک یا هر دو دارید. در بیشتر موارد ، لازم است یک پنجره الکتریکی بر روی جسم قرار دهید و آن را کنترل کنید. با این حال ، بار دیگر جسم ایستاده است و شما می خواهید برای عملکرد دوربین تغییر دهید. در این تصاویر ، بهترین چیز برای دنبال کردن ممکن است استعداد نباشد ، بلکه یک جسم بی جان است که هنگام شلیک روی نقشه باقی می ماند. پس از بررسی فعالیت دوربین ، می توانید ظاهر پنجره را روی کیس قرار دهید.

فرض کنید این یک دیوار لرزان است. ممکن است مصاحبه کننده بهترین مکان برای شروع نباشد ، زیرا هنگام فیلمبرداری از او عقب می ماند. حلقه های سیاه بدون قطعات زندگی ممکن است روش خوبی داشته باشد.

ردیابی ترافیک DaVinci: مرحله 1 – ردیابی ترافیک برای ترافیک

ردیابی بدون نرمی
هنگام ایجاد یک گره پیگیری ، با حداقل رساندن نرمی به نتایج بهتری رسیدم. اگر قبلاً در تقاطع تعمیراتی انجام داده اید ، عدم نرم شدن که باعث برجسته شدن موقتی تعمیر هنگام ایجاد مسیر می شود ، به مشتری اطلاع دهید.

Vignette با نرمی صفر ، اگرچه برای ردیابی بهینه است ، اما بلافاصله جلوه می دهد. به مشتری خود بگویید که قصد دارید مسیری را طی کنید.

ردیاب حرکت DaVinci Resolve: مرحله 2 – پنجره ، بدون نرمی

فقط داده های مربوطه را ردیابی کنید
بیش از آنچه نیاز دارید داده ردیابی ایجاد نکنید. آیا سوژه از چپ به راست حرکت می کند؟ آیا دوربین یا بزرگنمایی صفحه ای وجود دارد که دوست داشته باشید با آن بمانید؟ قبل از شروع به ردیابی ، عناصر مورد نیاز برای ردیابی را در نظر بگیرید. به طور پیش فرض ، Resolve پارامترهای pan ، zoom ، tilt و rotation را در پنجره راه اندازی کنترل می کند. این بدان معنا نیست که شما برای هر بار شلیک به هر چهار مورد نیاز دارید. در حقیقت ، ردیابی داده هایی که نیازی به آن ندارید ، ممکن است مسیر را گیج کرده و نتایج کمتری به همراه داشته باشد.

از دنبال کردن چندین بار نترسید
گاهی اوقات مسیر اصلی در وسط شلیک شکست می خورد. ردیاب حرکتی DaVinci Resolve وقتی که حداقل زمان با ردیابی مجدد از دست می رود ، سرعت کافی دارد. اگر همچنان به همان نتایج رسیدید ، تغییر اندازه پنجره برق خود را در نظر بگیرید. یک منطقه عکسبرداری با مناطق کنتراست مشخص شده را برای بهینه سازی برای بهترین عملکرد ردیابی انتخاب کنید.

برای عکس های به خصوص دشوار ، حتی ممکن است بخواهید از دستورات Resolve Track One Frame به جلو یا عقب ، که از طریق منوی Color قابل دسترسی هستند ، استفاده کنید.

چندین پنجره می توانند از همان مسیر استفاده کنند
در صورت نیاز به اصلاحات متعدد در اطلاعات پیگیری شده ، می توانید از کپی و جایگذاری داده های مسیر استفاده کنید تا از ردیابی مجدد آن اشیا جلوگیری شود. این دستورات در گوشه سمت راست بالای صفحه کنترل قرار دارند. می توانید در یک محل اتصال دیگر یا با تزریق کاملاً متفاوت چسب بزنید. برای اینکه کارایی لازم را داشته باشد ، ابتدا مطمئن شوید که یک سبک پرنعمت را انتخاب کرده اید.

DaVinci Resolve Motion Tracker: مرحله 3 – کپی داده ها از مسیر را کپی کنید

هنگام ردیابی ناموفق است
ردیاب Resolve ناقص است و گاهی اوقات ردیابی ناموفق است. در این موارد ، می توانید از فریم های کلیدی استفاده کنید تا پنجره های برق خود را به صورت دستی جابجا کنید. برای انجام این کار ، گره مورد نظر را انتخاب کرده و روی منوی Highlight کلیک کنید ، Keyframe Timer Mode و سپس Color را انتخاب کنید. گوشه پایین سمت راست صفحه رنگ آمیزی نمایش خط زمان از گره های شما را نشان می دهد. با انتخاب حالت رنگ ، گره فعلی شما مشخص می شود.

رابط کاربری در گوشه پایین سمت راست صفحه رنگ آمیزی. روی نماد الماس کلیک کنید تا در هنگام تغییر پارامترهای پنجره ، به صورت خودکار فریم های کلیدی اضافه شود.

ردیاب حرکت DaVinci Resolve: مرحله 4 – حالت فریم کلیدی

ساده ترین راه کار فعال کردن ویژگی فریم های خودکار است که به شکل الماس در کنار نماد قفل است. اکنون هر تغییری که ایجاد می کنید به عنوان اولین چارچوب اصلی شما ثبت می شود ، بنابراین بین چارچوب ها حرکت کرده و حرکت های بعدی را ایجاد کنید. قاب های کلید جدید به طور خودکار اضافه می شوند.

من دیده ام که مردم سعی می کنند فریم های کلیدی بسیار زیادی بسازند. این می تواند باعث لرزش و انتقال شیشه های برق شود ، آخرین چیزی که ما می خواهیم. در عوض از انتهای انتهای شلیک شروع کنید و نشان دهید که حرکت باید از کجا شروع و پایان یابد. سوژه را در سرتاسر عکس پیگیری کنید و با اصلاح پشت آن ، آن را تنظیم کنید.

این روش رفتن به نیمه راه ، فریم های کلیدی کمتری ایجاد می کند. اصلاح یک فریم کلیدی ممکن است مدتی طول بکشد. اگر قرار ملاقات سریع دارید ، برای تعیین انتظارات به مشتری اطلاع دهید یا پس از امضای نمره کلی ، آن را کاهش دهید. من اغلب هنگامی که مشتری من چراغ سبز را برای شروع پردازش روشن کرده است ، دستگیره های تزریق را دنبال می کنم.