در این راهنمای افترافکت ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه سریع و به راحتی بنر خود را در قالب Glam Slide After Effects تغییر اندازه دهید. بخاطر داشته باشید که این روش همیشه جواب نمی دهد ، زیرا تمام طرح های افتر افکت متفاوت ساخته شده اند ، اما امیدوارم این روش در راه بهتر شدن شما به شما کمک کند.

در این مقاله آموزشی می خواهم به شما نشان دهم که چگونه آرم خلاقیت خود را مجدداً اندازه گیری کنید.

بیایید نگاهی به الگوی Glam Slide After Effects ii بیندازیم و می خواهم به “ویرایش ترکیبات” و “Comps Images” بروم و می خواهم روی “Image 01 – LOGO” دوبار کلیک کنم.

در حالت ایده آل اگر آرم شما مربع باشد ، اما آرم شما بهتر به نظر می رسد و چهره شیب داری دارد. اگر آن را بگذاریم و به این شکل به نظر برسد و به پایه نهایی برگردیم ، پرچم بریده شده خود را مشاهده خواهیم کرد.

بنابراین ، اولین کاری که می خواهم انجام دهم این است که فقط به محلی که آرم خود را قرار می دهیم برویم و سپس به تنظیمات ترکیب می روم. سپس به عرض و ارتفاع رسیدید و فقط آن را تنظیم کنید تا تمام آرم خود را ببینید. بنابراین در آنجا بسیار خوب به نظر می رسد بنابراین من می خواهم روی تأیید کلیک کنم.

اکنون که به ترکیب نهایی برگشتیم ، به نظر می رسد آرم ما هنوز بریده شده است و این به این دلیل است که ترکیب اصلی آرم برای سایر ترکیبات از قبل مونتاژ شده است. بنابراین من به ترکیب آرم برمی گردم ، جایی که ما آرم را آزاد خواهیم کرد و من می خواهم همه موارد را لغو انتخاب کنم و یک صفحه کلید را روی صفحه کلید خود فشار می دهم و آنچه انجام می دهد این است که تمام ترکیبات دیگری را که آرم در آن قرار دارد نشان دهد.

من قبلاً می دانم که این آرم Comp است که می خواهم روی آن کلیک کنم و در اینجا می توان محل قطع آن را مشاهده کرد. بنابراین من قصد دارم همان کار را انجام دهم. من می خواهم به “ترکیب” و سپس “تنظیمات ترکیب” بروم و عرض این ترکیب را افزایش می دهم تا زمانی که بتوانم تمام آرم خود را ببینم. سپس می خواهم OK را بزنم. اکنون همه چیز خوب به نظر می رسد به جز این لایه براق کوچک در اینجا.

شما می توانید آن را خاموش کنید یا کاری که من می توانم انجام دهم این است که خاصیت مقیاس را بالا برده و سپس آن را برجسته کنید ، “S” را فشار دهید و من می خواهم ویژگی های نردبان ارتفاع و عرض را بردارم و می خواهم آن را امتداد دهم. بنابراین بسیار خوب به نظر می رسد.

اکنون ، وقتی به صف نهایی خود برگشتیم ، به نظر می رسد که اکنون یک آرم افقی بزرگتر داریم. بنابراین ، امیدوارم که شما چیزی یاد گرفته باشید و اگر سوالی دارید فقط در نظرات و تشکر از تماشای ما را مطلع کنید!

اگر شما این آموزش را دوست داشتید ، ما بارها آموزش بیشتری برای Premier Pro ، After Effects و به طور کلی ساخت فیلم داریم! اگر سوالی دارید یا می خواهید در مقاله های بعدی مباحث بیشتری مشاهده کنید ، در زیر برای ما نظر دهید.

منبع