کد خبر: 1728747/29

زمان: 18:39  
1399/10/11

بازدید: 10,000

دتمار هامان:

بازیکن آلمانی سابق بایرن و لیورپول معتقد است دیوید آلابا با ترک بایرن فوتبالش را در اسپانیا ادامه خواهد داد.

به گزارش “ورزش سه”، دیوید آلابا ستاره چپ پای اتریشی بایرن از چند هفته پیش تبدیل به یک گزینه جدی برای رئال مادرید شده و گفته می شود دو طرف مذاکراتی ابتدایی را نیز انجام داده اند اما همه چیز با شروع نقل و انتقالات زمستانی جدی تر خواهد شد.

 

 

 

 

از قرارداد آلابا تنها چند ماه باقیمانده و او می تواند به عنوان بازیکن آزاد با رئال وارد مذاکره شود. دو ماه پیش بود که بایرن مونیخ رسما خبر از شکست مذاکرات تمدیدش با آلابا داد و اینکه به وی پیشنهاد جدید ارائه نخواهد شد. آلابا هم مدافع چپ است و هم می تواند مدافع میانی باشد و هرچند صراحتا از تمایلش برای پیوستن به رئال صحبت نکرده ولی گفته می شود اولویت او باشگاه مادریدی است.

 

 

 

 

دتمار هامان در مورد شایعات پیوستن آلابا به لیورپول در شرایطی که این تیم واقعا به یک دفاع میانی باکیفیت نیاز دارد، گفت:« فکر می کنم دیوید همیشه دوست داشته مقصد بعدی اش پس از بایرن، فوتبال اسپانیا باشد. مطمئن نیستم ولی بعید می دانم او به لیگ برتر بیاید و برای لیورپول بازی کند.

اینکه لیورپول علاقه مند به جذب آلاباست، اصلا مرا شگفت زده نمی کند چون او در 18 ماه گذشته پس از ویرژیل فن دایک بهترین دفاع میانی اروپا بوده است. البته باید مدنظر داشت که بایرن به آلابا در زمستان اجازه جدایی نمی دهد و هیچ شانسی برای لیورپول در مورد این بازیکن نمی بینم.»