کد خبر: 1729362/51

زمان: 11:49  
1399/10/15

بازدید: 12,893

مهاجم بومی تیم فوتبال آلومینیوم معتقد است نام بسیاری از بازیکنان فعلی این تیم را طی سال‌های آینده در فوتبال ایران بیشتر خواهیم شنید.

به گزارش ورزش سه” میثم آقایی مهاجم تیم فوتبال آلومینیوم اراک در آستانه دیدار حساس این تیم مقابل استقلال که قرار است از ساعت 16:45 امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شود، ابتدا درخصوص شرایط آلومینیوم گفت: «خب وضعیت تیم ما رفته‌رفته رو به رشد است. بعد از بازی اول و شکست تلخمان مقابل شهر خودرو مشکلاتمان را برطرف کردیم و پله به پله بهتر شدیم و خدا را شکر نتایج خوبی را رقم زدیم.»

آقایی درباره عدم حضور هواداران در ورزشگاه‌ها، خصوصاً تماشاگران تیم آلومینیوم و نقش آن‌ها در موفقیت‌های فصل گذشته این تیم عنوان کرد: «مسلماً یکی از ارکان موفقیت‌های فصل گذشته که منجر به صعود ما به لیگ برتر شد وجود همین تماشاگران خونگرمی بود که باید از ته قلبم بگویم خیلی دلمان برایشان تنگ شده است. اصلاً فوتبال بدون وجود تماشاگر در استادیوم هیچ معنی خاصی ندارد. واقعاً سال گذشته همین تماشاگران در بازی‌هایی اگر حضور نداشتند به مشکل برمی‌خوردیم. امیدوارم هر چه زودتر از شر این ویروس خلاص شویم و بتوانیم بازهم آن‌ها را در استادیوم ها ببینیم و در کنارمان آن‌ها را حس کنیم.»

وی در ارتباط با اولین تجربه حضور بسیاری بازیکنان در ورزشگاه آزادی و تزریق روحیه از طرف کادر فنی اظهار داشت: «به‌هرحال تیم ما بسیار جوان است که البته هرکدام حرف‌های زیادی برای گفتن دارند که در سال‌های آینده مشخص خواهد شد. به همین خاطر انگیزه زیادی برای بازی مقابل استقلال داریم. البته من پیش‌ازاین سابقه سه بار بازی با تیم‌های راه‌آهن و پارس جنوبی و آلومینیوم هرمزگان مقابل استقلال را دارم،اما درمجموع امیدوارم امروز بتوانیم بازی خوبی را مقابل این تیم به نمایش بگذاریم و نماینده خوبی برای مردم استان مرکزی باشیم.»

مهاجم بومی تیم فوتبال آلومینیوم درخصوص تجربه کار با رسول خطیبی با توجه به اینکه به نظر می‌رسد تا حدی خلق‌وخوی تندی دارد افزود: «حاج رسول یکی از بازیکنان باتجربه ایران است. ممکن است که در بعضی از مواقع حاج رسول عصبانی شود اما درواقع ما می‌دانیم که ته دلشان چیز خاصی نیست و در جهت پیشرفت خودمان و منافع باشگاه است.»
آقایی به‌عنوان صحبت‌های پایانی گفت: «به‌عنوان یک بازیکن بومی و اراکی باید بگویم که مردم اراک حقیقتاً افراد مظلومی هستند چراکه کارخانه‌هایی از قبیل، ماشین‌سازی، هپکو، کمباین سازی، آلومینیوم و…شرایط سختی را برای مردم اراک به وجود آورده است که از همین‌جا از مسئولان می‌خواهم  لااقل توجه بیشتری به تیم آلومینیوم که تنها دل‌خوشی این مردم است داشته باشند که این تیم تبدیل به یک تیم آسانسوری نشود.»