کد خبر: 1728423/57

زمان: 11:43  
1399/10/10

بازدید: 2,245

خوشحالم استیلی سرمربی امید ماند

بازیکن ملی پوش مس رفسنجان اعتقاد دارد فعلا باید به مجموعه این تیم زمان داد .

به گزارش ورزش سه ؛محمد آقاجانپور بازیکن سابق تیم المپیک  در خصوص شرایط مس رفسنجان به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر تیم ما به انسجام رسیده . هفته به هفته  داریم پیش می رویم و تیم روند رو به رشدی دارد در هفته های اخیر هم مشاهده کردید که تیم ما چه عملکردی داشته و در ۵ بازی فکر می کنم ۸ امتیاز گرفتیم بنابراین روند رو به رشد داریم. سال اولی است که در لیگ برتر حضور داریم و داریم خوب نتیجه می گیریم و چون عملکرد فنی خوبی داریم توقع از تیم بالا رفته است اگر دقت کرده باشید سال گذشته گل گهر سیرجان یکی از تیم های خوب امسال ما تا هفته سیزدهم پنج یا شش امتیاز گرفته بود و اینکه باید کمی به مربی وقت داد . کم کم همه چیز را درست می کنیم و نباید الان توقع خیلی چیزها را داشته باشیم.

آقاجانپور یکی از آخرین بازیکنانی بود که در این فصل به مس اضافه شد. او درباره تیم سابقش شهرخودرو می‌گوید: در تیم شهر خودرو  سه سال حضور داشتم و نا گفته نماند این تیمی که از تیم‌های خوب چند سال اخیر بوده است و نشان داده تیم تاکتیک پذیری است. از آقای حمیداوی باید بیشتر حمایت شود چون شهر خودرو تیم خصوصی است و از جیب هزینه می‌کند نباید اگر چند بازی تیمی نتیجه نگرفت نسبت به آن‌ها گاردی گرفته شود و تیم را به حاشیه ببرند . انشالله در روند بازی ها تیم شهر خودرو امتیازات لازم را بگیرد و انشاالله موفق باشند .

آقا جانپور که عضو تیم ملی امید است در خصوص شرایط این تیم افزود : یکی از اتفاقات خوبی که در این چند ساله اتفاق افتاد انسجام داشتن است. انسجام داشتن یعنی ما به مربی که دوره قبلی حضور داشته اعتماد کنیم و دوباره همان مربی را به عنوان سرمربی انتخاب کنیم . آقای استیلی سرمربی تیم ملی امید شده و فکر می کنم از اتفاقات مثبت فوتبالی ما باشد . باید به این مربی زمان داد و در این چند سالی که در تیم‌های ملی پایه بازی کردم فکر می کنم یکی از دلایل مهم غیر از بحث فنی بحث مدیریت است و فکر می‌کنم آقای استیلی در این بحث توانسته جوابگو باشد . در دوره قبل هم تیم با اختلاف یک گل نتوانست صعود کند . برای آقای استیلی آرزوی موفقیت می کنم و انشاالله این طلسم  بشکند.

او در خصوص دیدار آینده مسی‌ها مقابل با فولاد ادامه داد: تیم فولاد یکی از تیم‌های آسیایی امسال ما است و آقای نکونام تیم خوبی تشکیل داده است .امیدوارم یک بازی خیلی خوب از هر دو تیم خصوصاً تیم مس ببینیم . فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی از آب در بیاید.