کد خبر: 1728949/13

زمان: 10:35  
1399/10/13

بازدید: 1,338

صحنه‌ای که از دوربین‌های تلویزیونی هم جا ماند؛

تنش‌های ایجاد شده در دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن با ضربه مدافع اصفهانی‌ها به گلر سرخ‌پوش شروع شد.

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس و ذوب‌آهن در شرایطی به تساوی یک بر یک رسیدند که لحظات پایانی این دیدار جنجالی شد و اخراج سعید آقایی و سید عبدالله حسینی را به همراه داشت، اما صحنه شروع این تنش‌ها از چشم بسیاری از تماشاگران و حتی دوربین‌های تلویزیونی جا ماند.

 

در دقیقه ۸۹ این مسابقه و پس از ارسال میلاد جهانی که به احمد نوراللهی برخورد کرد و پس از تغییر جهت در اختیار حامد لک قرار گرفت، عبدالله حسینی ضربه‌ای به دروازه‌بان پرسپولیس زد که منجر به شروع درگیری‌ها شد.

 

تصاویر تلویزیونی در این صحنه بخاطر سرعت بالای اتفاقات و تنش‌های داخل محوطه جریمه به گونه‌ای بود که گویا عبدالله حسینی هیچ ضربه‌ای به حامد لک نزده و این دروازه‌بان بی‌دلیل خود را روی زمین انداخته، اما یک عکس منتشر شده از این برخورد نشان می‌دهد که مدافع ذوب‌آهن با پای راست ضربه‌ای به پهلوی لک وارد می‌کند و موجب مصدومیت او می‌شود.

 

 

البته مدافع ذوب‌آهن پس از انجام این کار، پای خود را روی هوا پرتاب می‌کند، عصبانیتش بخاطر از دست رفتن موقعیت را نشان می‌دهد و حرفی به حامد لک می‌زند که واکنش تند سعید آقایی را به همراه داشته و همین اتفاق موجب اخراج دو بازیکن می‌شود.

 

 

پس از پایان این بازی مدافع ذوب‌آهن تاکید داشت که کوچک‌ترین برخوردی با حامد لک نداشته و سعید آقایی بی‌دلیل با او درگیری پیدا کرده، اما در تصویر منتشر شده از این صحنه، نشان می‌دهد که حسینی با پای خود این ضربه را به لک وارد کرده است.