کد خبر: 1729176/50

زمان: 13:13  
1399/10/14

بازدید: 9,346

امیلیو بوتراگوئنو

امیلیو بوتراگوئنو ستاره سابق رئال و مدیر روابط نهادی این باشگاه با ستایش از آسنسیو ستاره این تیم در بازی دیشب مقابل سلتا می گوید او به روزهای اوجش بازگشته.

به گزارش “ورزش سه”، مارکو آسنسیو دیشب و در جریان پیروزی 2-0 رئال مادرید بر سلتا ویگو ستاره اول سفیدپوشان شهر مادرید بود. او پاس گل اول تیمش را به لوکاس واسکز داد و خودش گل دوم را به ثمر رساند تا سه امتیاز مهم نصیب شاگردان زیدان شود.

 

 

رئال با درخشش آسنسیو به صدر جدول لالیگا بازگشت هر چند سه بازی بیشتر از نزدیک ترین تعقیب کننده اش اتلتیکو مادرید دارد و ممکن است به زودی صدر را به شاگردان سیمئونه واگذار کند. اما امیلیو بوتراگوئو مهاجم سابق رئال که این روزها به عنوان مدیر روابط نهادی باشگاه در کادر مدیریتی فعالیت می کند با ستایش از آسنسیو می گوید او به روزهای اوجش برگشته و در ادامه فصل برگ برنده رئال و زیدان خواهد بود.

 

 

بوتراگوئنو در این باره گفت:” لوکاس واسکز و مارکو آسنسیو نقش مهمی در این پیروزی داشتند. این برای رئال خبر خیلی خوبی است. آسنسیو یک مصدومیت خیلی سخت را پشت سر گذاشته و در بازی های اخیر دوباره در بالاترین سطح بازی می کند. ما از این پیروزی خیلی خوشحالیم و این پیروزی واقعا مهمی بود. آسنسیو در ادامه فصل می تواند کمک زیادی به تیم بکند”.