این مقاله فقط یکی از روشهای مختلفی است که می توان درآموزش کامل ادیت عکس در فتوشاپ انجام داد. تفسیر من نهایی نیست. در این مقاله به آموزش ادیت عکس در فتوشاپ و آرایش صورت در عکسها می پردازیم.

https://maktabtv.com/Courses/photo-editing/

مرحله 1 – صاف کردن رنگ و بافت پوست

هموار سازی پوست در آموزش ادیت عکس در فتوشاپ بافت لایه اصلی عکس را کپی کرده و فیلتر FILTER / Noise / Median را اعمال کنید . این تنظیمات باید بین 5 تا 10 باشد. به عنوان مرجع ، به تصویر تقسیم شده در بالا نگاه کنید … من تعریف 8 را برای آن استفاده کردم. مقدار دقیق آن بستگی زیادی به کیفیت رنگ پوست / بافت اصلی پوست دارد. به طور کلی ، ما می خواهیم سایه های رنگ پوست را که آنها را با هم مخلوط می کند متعادل کنیم ، اما آنها را به طور کامل شستشو نمی دهیم.

یک ماسک لایه در آموزش ادیت عکس در فتوشاپ اضافه کنید و با استفاده از رنگ سیاه روی رنگهای اصلی صورت و کل ناحیه کره چشم ، از جمله ابروها ، استفاده کنید. برای این کار از یک برس نرم و کوچک استفاده کنید و سعی کنید فقط در جایی که لازم است رنگ بزنید. در بیشتر موارد ، لازم نیست که ماسک لایه ای بیش از حد کامل باشد ، اما همچنین خیلی شل و ول نباشد. اگر بافت پوست فرد بسیار قوی باشد ، ممکن است ماسک دقیق و دقیق تری مورد نیاز باشد.

میزان تیرگی این لایه را در آموزش ادیت عکس در فتوشاپ کاهش دهید و به حالتی بین 50-70٪ کاهش دهید. بستگی به این دارد که چه اثری قوی یا ظریف می خواهید. انتخاب با شماست ، زیرا میزان این تنظیمات نیز به کیفیت رنگ پوست / بافت اصلی پوست بستگی دارد. بنابراین بر اساس تصویر خود از قضاوت خود در اینجا استفاده کنید.

مرحله 2 – آرایش و رنگ مو – همیشه لمس زیبایی دارد

اضافه کردن یک لایه جدید از آرایشدر آموزش ادیت عکس در فتوشاپ .به عنوان راهنما به تصویر سمت راست نگاه کنید. از هر رنگی که می خواهید استفاده کنید و روی پلک ها و هرجای دیگری که می خواهید یک کت آرایش تازه نقاشی کنید. من همچنین روی یک خط علامت گذاری ، در بالای پلک درست زیر ابرو ، رسم کردم. سپس یک حالت مناسب لایه ای را انتخاب کنید. من از “نور نرم” برای عکسم استفاده کردم. چند مورد از آنها را امتحان کنید ، زیرا همه آنها جلوه ها و جلوه های بسیار خاصی ایجاد می کنند.

اگرچه ما هرگز ناحیه لب و مو را به طور مستقیم در آموزش ادیت عکس در فتوشاپ  نپوشانده ایم ، اما همان روشهایی که اخیراً برای افزودن آرایش به صورت استفاده کردیم ، در مورد این موارد نیز اعمال می شود. رژ لب همچنین “آرایش” است. بنابراین فقط آن را بکشید و حالت ترکیبی را به درستی تنظیم کنید. من دریافتم که کاهش تیرگی لایه برای لبها نیز مفید است. این نمونه تصویر نشان می دهد که در اینجا شروع به رنگ آمیزی بنفش روی قرمز اصلی کردم. وضعیت مخلوط من “سایه” بود و میزان تیرگی لایه 100٪ بود – حتی 50٪ نیز خوب به نظر می رسید. از این تنظیمات به عنوان نقطه شروع استفاده کنید.

و اما در مورد موهادر آموزش ادیت عکس در فتوشاپ ، این دوباره همان چیز است. لایه جدید ، موها را ماسک بزنید ، رنگ های جدید خود را انتخاب کنید ، سپس قسمت های اصلی مو را که می خواهید دوباره رنگ آمیزی کنید ، رنگ کنید ، حالت ترکیب را روی سایه ، رنگ ، نور ملایم یا پوشش تنظیم کنید. روش دیگر ، جلوه های ویژه را در یکی از حالت های دیگر امتحان کنید. و نکته برای مو این است که … بعضی مناطق را تیره کنید ، روی لایه جدیدی رنگ سیاه بزنید و آن را روی نور ملایم قرار دهید. همین کار را برای روشن شدن مو انجام دهید ، اما در عوض با رنگ سفید رنگ کنید.